ملت ایران: مربی چلسی بازی برابر رئال مادرید عادی می داند و تاکید می کند اجازه نخواهد داد که بارسلونا مدافع تیمش را به خدمت بگیرد.

چلسی در فینال تورنمنت چندجانبه قهرمانان اروپا(گینس) چهارشنبه به مصاف رئال مادرید می رود که این به معنای تقابل ژوزه مورینیو با شاگردان سابق خود است.

آقای خاص در نشستی خبری درباره این دیدار سخن گفت. او با حالت شوخی گفت: رئال مادرید در این تورنمنت شرکت کرد و درخشید به این امید که در فینال برابر تیم من قرار گیرد. این بیانگر میزان حرفه ای گری است که به آن دست یافته ام. رئال مادرید برای بهتر محک خوردن دوست دارد با تیم مورینیو بازی کند و این زیباست. رسیدن چلسی به فینال و بازی برابر رئال مادرید از همان اول نمایان بود.

او افزود: برای من این دیدار فرصتی برای محک زدن بازیکنان جوان است نه چیز دیگر. حساسیتی که رسانه ها به این دیدار می دهند برایم اهمیتی ندارد. این دیدار فرصتی برای مربیان دو تیم برای شناخت بهتر توانایی های تیمشان است.

ژوزه مورینیو درباره علاقه بارسلونا برای جذب داوید لوئیز گفت: لوئیز بازیکنی شاخص با توانایی های بسیار بالاست. اصلا نمی خواهیم او را از دست بدهیم. او باید در استمفوردبریج باقی بماند. لوئیز اعتماد به نفس بالایی دارد و دوست دارد در کارهای هجومی شرکت کند اما ما می خواهیم از او در خط دفاعی بهره بگیریم. اجازه نمی دهم بارسلونا با جذب لوئیز ترکیب تیمم را به هم بریزد.