ملت ایران: هفته سوم رقابت های لیگ برتر با جدال پرسپولیس و مس کرمان به پایان می رسد.

از هفته سوم رقابت های لیگ برتر، دو تیم پرسپولیس و مس کرمان در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر می روند.

مسی ها فصل را با حاشیه آغاز کردند و پس از ماجراهای عجیبی که برای تقوی و دستیارش اتفاق افتاد، ترجیح دادند سکان هدایت تیمشان را به یاوری بسپارند و تاکنون به دو تساوی هم دست پیدا کرده اند. آنها هفته قبل در آخرین دقایق توانستند در زمین خودشان از شکست فرار کنند و بازی باخته را برابر استقلال خوزستان به تساوی بکشانند.

مسی ها امیدوارند که با اوج گیری ادینیو در تیمشان، بسیاری از مشکلات خط حمله خود را رفع کنند اما در طرف مقابل این روزها پرسپولیس با کمترین حاشیه به کار خود ادامه می دهد. هرچند اظهارات گاه و بی گاه رویانیان می رود تا پرسپولیس را وارد حاشیه کند اما علی دایی بخوبی حواشی را کنترل کرده و از آسیب خوردن تیمش جلوگیری کرده است. هرچند که اعتراض دایی و رویانیان به برنامه نود می تواند روند آرام فعلی پرسپولیس را در هم شکند.

از سویی دیگر پرسپولیسی ها عملکرد نسبتا خوب و قابل قبولی در دو هفته گذشته ارائه داده اند و آرام آرام چهره یک مدعی را بخود گرفته اند. آنها تیم جوانی را تشکیل داده اند و همین مسئله با خوش فکری علی دایی همراه شده تا این تیم یکی از خوش ترکیب ترین تیم های لیگ برتر باشد.

پرسپولیس که هفته گذشته با وجود عملکرد خوب در نیمه دوم برابر ذوب آهن، به تک امتیاز قناعت کرد، بدنبال پیروزی است تا با آسودگی به دیدار سایپا برود و از آن طرف به نظر می رسد مس کرمان بشدت نیاز به برد دارد تا از فشار باقی مانده از حوادثپیش از فصل هرچه سریعتر رهایی یابد.

آنطور که پیداست، مس کرمان در وسط خط دفاع خود دچار مشکلاتی است و بدنبال جذب مدافع خارجی برای پوشش این ضعف است و بطور قطع علی دایی به همین دلیل برنامه ریزی دقیقی روی این نقطه ضعف مس انجام خواهد داد و البته نباید فراموش کرد که شاگردان محمود یاوری هم بارها اثبات کرده اند که برابر پرسپولیس و استقلال، تبدیل به تیمی دیگر خواهند شد.

دیدار پرسپولیس و مس کرمان، روز سه شنبه ساعت ۲۲:۱۵ در ورزشگاه آزادی و با قضاوت سید حسین زرگر برگزار خواهد شد.