مدیر فنی استقلال با ابراز امیدواری از روند استقلال می گوید بوریرام تایلند حتما خوب است که در میان هشت تیم برتر آسیا قرار گرفته است.

منصور پورحیدری درباره وضعیت استقلال پیش از دیدار برابر فجرسپاسی، اظهار کرد: باخت کلا خوب نیست و خصوصا اگر استقلال ببازد. به هر حال فوتبال همین است و دیدید که با وجود موقعیت های زیاد در دو نیمه به پیروزی نرسیدیم، ولی نسبت به آینده امیدوارتر شدیم. نمایش ما با وجود آرمانی نبودن شرایط بدنی مان و مشکلات هماهنگی درون تیمی، خیلی امیدوار کننده بود. ما هفته به هفته بهتر می شویم و فکر می کنم اگر دو پنالتی ما گرفته می شد، نتیجه بازی متفاوت می شد.

او در پاسخ به سوالی درباره شرایط کرار، افزود: بعید می دانم که به استقلال بیاید. مدیر برنامه هایش چندان هماهنگ عمل نمی کند و تیم ما هم شرایط خوبی دارد.

مدیر فنی استقلال در ادامه با انتقاد از برنامه «۹۰» که بوریرام را تیمی ضعیف دانسته بود، اظهار کرد: بازی با بوریرام خیلی مهم است و حتما این تیم آنقدر خوب بوده که در جمع هشت تیم حاضر شده است و سه خارجی هم به تیمش اضافه کرده و در این میان هم برنامه «۹۰» کم لطفی کرده است. به هر حال ما می خواهیم برای آن دیدار باید آماده شویم و با برنامه برای قهرمانی آسیا گام برداریم. البته امیدوارم برنامه لیگ هم منصفانه باشد و در ادامه کار به مشکل بر نخوریم.

پورحیدری در پاسخ به سوالی مبنی بر واکنش های باشگاه استقلال نسبت به داوری و گزارش دیدار استقلال و سپاهان، بیان کرد: متاسفانه گزارشگری و داوری این دیدار کمی عجیب بوده و به طور قطع باشگاه باید این مساله را در دستور کار قرار دهد و آن را پیگیری کند. بازیکنان استقلال می گفتند که داور(فغانی) بازی با سپاهان صحبت های عجیبی در زمین به بازیکنان می زده و باشگاه باید این مساله را پیگیری کند.

مدیر فنی استقلال در پاسخ به این سوال که دیدار این تیم را با فجرسپاسی چگونه ارزیابی می کند؟ اظهار کرد: فجری ها تیم جوان و دونده ای دارند و درست است که دو باخت پیاپی را متحمل شده اند، اما نباید بازی با آنها را ساده دانست. ما سه امتیاز را می خواهیم و ان شاءالله به آن می رسیم.