ملت ایران: خبر مصدومیت مهدی کریمیان تلخ بود و خدا را شکر می کنیم که او امروز اوضاع مناسبی دارد. مصدومیتی که ابتدا ناشی از تصادف و برخورد ماشین او با درخت و پرت شدن از خودرو به بیرون ذکر شد و حالا مشخص شده ناشی از یک نزاع خیابانی است!

همان ابتدا هم خیلی ها گفتند چگونه ممکن است او و همسرش در ماشین بوده اند و همسر او کوچکترین آسیبی ندیده اما خود وی به کما رفته است! بازهم خدا را شکر که او سالم است اما در این میان یک نکته مهم وجود دارد. حراست بیمارستان در گفت و گو با خبرورشی گفته که این بازیکن به همراه همسرش و جواد کاظمیان ساعت ۴بامداد با اورژانس به بیمارستان رفته اند. ساعت درگیری هم حدود سه بامداد اعلام شده.

سئوال اینجاست: فوتبالیست حرفه ای چرا باید تا ساعت ۳ بامداد در مهمانی باشد؟ اینکه همه متخصصان معتقدند بهترین ساعت استراحت برای ورزشکار ساعت ۲۲ است را با این مسائل مقایسه کنید تا علت خیلی از موارد فنی فوتبال مشخص گردد. اگر این مسائل در اروپا رخ دهد بی تردید باشگاه شدیدترین برخورد را می کند اما ما در جامعه ای زندگی می کنیم که منتقد سینمایی پس از بیماری و فوت فلان چهره سینمایی بابت نقدهایش از او عذرخواهی می کند!

منظور فقط کریمیان و کاظمیان نیست و در این فوتبال از این شب زنده داری ها بسیار داریم. تنها گاهی اوقات با این گونه اتفاقات پرده از مسائل برداشته می شود کما اینکه وقتی هواپیمای جودوکاران سقوط کرد محرز شد چه افرادی با شناسنامه دیگران لباس تیم ملی برتن می کردند. تصادف ها، درگیری ها، سقوط هواپیماها کم افشاگری نکرده اند.