ملت ایران: کاروان استقلال در حالی به شیراز رسید که امیر قلعه نویی سرمربی این تیم به دلیل رای کمیته انضباطی مبنی بر کسر یک امتیاز ازتیمش به شدت بر افروخته بود. قلعه نویی در فرودگاه و به خبرنگاران گفت:

جا دارد از تمام مردم اینجا تشکر کنم که هیچ جا ما را تنها نمی گذارند. شیرازی ها طرفداران خوبی دارند.

وی درباره دیدار فردا گفت: ما شرایط خوبی داریم و تیم فجر را هم آنالیز کرده ایم. این تیم فوتبال قابل قبولی انجام می دهد هر چند در دو دیدار گذشته نتیجه را واگذار کرده اما در مجموع فوتبال خوبی را ارائه می دهد.

سرمربی استقلال در خصوص کسر یک امتیاز از این تیم به علت فحاشی تماشاگران آبی پوشان یادآور شد: این موضوع بستگی به مدیریت باشگاه دارد اما بسیار جالب است که سه امتیاز اشتباه داوری از ما گرفت و یک امتیاز کمیته انضباطی. این همان عدالتی است که می گویند.

سرمربی استقلال با اشاره به شکست مقابل سپاهان تصریح کرد: ما فوتبال قابل قبولی ارائه دادیم و کیفیت بازی ما را امیدوار کرد اما نتیجه را به موجب اتفاقاتی واگذار کردیم.

قلعه نویی درباره مصدومان استقلال یادآور شد: ما همچنان سه مصدوم یعنی جمشیدیان، هاشم بیک زاده و ساموئل را نداریم اما سایر بازیکنان در خدمت تیم هستند.

وی درباره نتیجه این بازی گفت: نتیجه خواست خداست اما همیشه بازی با تیم هایی که پیروانی سرمربی آن است، سخت است. او مربی باکلاسی است و هر جا که باشد زحمت زیادی می کشد خصوصا در شیراز که چندین سال حضور داشته. ما تا جایی که دیدیم در بازی های گذشته فجر سپاسی فوتبال قابل قبولی ارائه کرده و با وجود اینکه نتیجه را واگذار کرده اما با برنامه بازی کرد.