ملت ایران:تبریز وهواداران تراکتور امروز روز پرالتهابی را سپریکردند. مهدی کریمیان در «آی سی یو»؛ مهدی کریمیان در «کما» که تبدیل به واقعیت شد؛ و بد ترین شایعه «مهدی کریمیان جان خود را از دست داد» که سریعا این شایعه تکذیب شد ولی تعداد زیادی از مردم را راهی بیمارستان کرد. در ادامه شایعات مختلف در خصوص چگونگی این اتفاق و نگرانی از وضعیت این بازیکن موجب شد که همه شهر تحت تاثیر این اتفاق قرار بگیرند، برای آگاهی از آخرین خبر ها دقایقی پیش تماس کوتاهی داشتیم با زینی زاده مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی که از نظرتان می گذرد.
مدیرعامل تراکتورسازی درمورد آخرین وضعیت مهدی کریمیان می گوید: خدا را شکر که از بعد از ظهر با بالا رفتن سطح هوشیاری این بازیکن نگرانی ها تا حدودی کاهش یافت، من از اولین ساعات روز با حضور در بیمارستان پیگیر مسائل مختلف بودم وتلاش بی وقفه ای را پزشکان معالج از خود نشان دادند.
زینی زاده در خصوص چگونگی ماجرا می گوید: واقعیت این است که ما هم منتظر اظهار نظر مقامات قضایی وانتظامی استان هستیم، البته وکیل باشگاه در جریان همه بررسی ها و پیگیری های مقامات ذیربط قرار دارد و هم اینک مسئولان ذیربط در حال جمع آوری اطلاعات و بررسی موضوع هستند و از کانال های مختلف این قضیه را پیگیری می کنند. به محض روشن شدن موضوع از طرف مقامات قضایی باشگاه تراکتورسازی طی بیانیه ای برای عموم اطلاع رسانی خواهد کرد.
زینی زاده در خصوص بازی سه شنبه شب این تیم مقابل ذوب آهن اصفهان و احتمال تعویق این دیدار نیز این گونه توضیح داد: به مسئولین فدراسیون فوتبال در این خصوص اطلاع داده شده و منتظر تصمیم مقامات فدراسیون هستیم. هر تصمیمی گرفته شود ما به آن تمکین می کنیم.
مدیرعامل تراکتور غیبت کریمیان در ترکیب این تیم را یک ضایعه دانست و با اظهار تاسف اعلام کرد: امیدوارم بازیکنان جایگزین غیبت او را جبران کنند
طبق خبر های رسیده گویا مسئولین باشگاه از اتومبیل سوناتای خسارت دیده کریمیان بازدید کرده اند. در خصوص شایعات مختلف در مورد چگونگی تصادف و اتفاقات بعدی بعضی شنیده ها حاکی است که در پی خسارات وارده به اتومبیل طرفین، درگیری شدیدی به وجود آمده که این موضوع موجب جراحات مهدی کریمیان شده است