ملت ایران: ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، تاکید کرد که رومن آبراموویچ، مالک این باشگاه، از او درخواست ارائه بازی هایی زیبا نکرده است.

گزارش های زیادی در مورد علاقه مالک روس چلسی به بازی های هجومی و سبک تیکی تاکای بارسا منتشر شده اما مورینیو که در اولین مقطع حضور در استمفوردبریج، به کسب پیروزی به هر وسیله مشهور شده بود، معتقد است که هواداران چلسی هم همین را از او می خواهند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت: " مالک باشگاه هیچ وقت با من در این مورد صحبت نکرد. او همیشه همان چیزی که من می گویم را بیان می کند.

ما می خواهیم خوب بازی کنیم، می خواهم فوتبال خوبی به نمایش بگذاریم می خواهیم در دیدارهای مان به پیروزی برسیم؛ می خواهیم در هر دیدار برای پیروزی بازی کنیم، می خواهیم به عنوان یک تیم هجومی شناخته شویم.

این چیزی است که من می خواهم. این چیزی است که او می خواهد. این چیزی است که فکر می کنم هر هواداری می خواهد. پس فکر نمی کنم مسئله زیبا بازی کردن مطرح باشد.

فکر می کنم بیشتر مسئله ذهنیت مطرح است و همین طور فلسفه بازی. "

آقای خاص همچنین اعلام کرد مهاجمانی که در اختیار دارد، کاملا با سبکی که او می خواهد، سازگار نیستند و به همین خاطر قصد خرید وین رونی را دارد.

" مهاجمان ما از آن دست بازیکنانی نیستند که بتوانند به عقب برگردند و توپ را در اختیار بگیرند؛ مانند مسی، بنزما، رونی یا اتوئو. آنها کیفیت متفاوتی دارند و به همین خاطر ما باید بازی مان را براساس کیفیت آنها تنظیم کنیم. "