ملت ایران: هادی عقیلی در طول دو هفته ای که از لیگ بر تر گذشته یکی از موثر ترین بازیکنان سپاهان بوده است. عقیلی درباره شرایط سپاهان و دیدار این تیم مقابل استقلال که با بردشان همراه بود می گوید: «شرایط سپاهان فوق العاده است. یک برد شیرین را در یک بازی حساس و سنگین کسب کردیم و حالا آماده ایم برای دیدار با گسترش فولاد. درباره بازی با استقلال باید بگویم خدا را شکر در همان دقایق ابتدایی توانستیم گل بزنیم. همین گل ما باعثشد تا استقلالی ها فشار را روی دروازه ما بیشتر کنند. آن ها عقب بودند و به همین خاطر مجبور شدند تا روی دروازه ما خطراتی را ایجاد کنند. البته بیشتر موقعیت های استقلال روی ضربات ایستگاهی و توپ های هوایی بود. به این دلیل که آمار قدی آن ها بلند تر از تیم ما بود و همین موضوع آن ها را وادار می کرد به حمله از هوا که البته خوشحالم این تاکتیک آن ها جواب نداد و در نهایت ما توانستیم ۳ امتیاز بازی را کسب کنیم.»

سال گذشته و در روزهایی که محرم نویدکیا مصدوم بود و در زمین حضور نداشت، امید ابراهیمی بازوبند کاپیتانی سپاهان را به بازو می بست. این فصل اما در غیاب نویدکیای مصدوم، هادی عقیلی کاپیتان سپاهان است. از عقیلی می پرسیم آیا ابراهیمی به خاطر احترام بازوبند را به شما داده و یا بحثی دیگر در میان بوده که او این گونه پاسخ می دهد: «بحثی در میان نبوده و موضوع احترام هم درست نیست. تازه اگر من هم نبودم امسال بازوبند کاپیتانی را یا رحمان می بست یا حسین پاپی و احسان حاج صفی. قضیه پارسال با امسال فرق می کند. تازه به نظر خودم بعد از من رحمان احمدی باید کاپیتان سپاهان باشد. او هم بزرگ تر است و هم یک بازیکن قدیمی. تازه احسان حاج صفی و حسین پاپی هم هستند که بازوبند را به بازو ببندند.»

نام هادی عقیلی در بین بازیکنان تیم ملی که قرار است از وزارت ورزش پاداش بگیرند قرار ندارد. عقیلی اما در این باره ترجیح می دهد حرفی نزند: «درباره تیم ملی حرفی نمی زنم. با این که حرف نزده ام این داستان ها برایم به وجود آمده، حالا اگر حرف بزنم که دیگر… راجع به موضوع پاداش هم بهتر است حرفی نزنم.»