ملت ایران:استقلال تهران در آستانه چهارمین دیدار خود در رقابت های سیزدهمین دوره لیگ برتر قرار دارد. از این رو کاروان این تیم پس از برگزاری تمرین امروز در محل کمپ حجازی، فردا از ساعت ۱۷ راهی شیراز می شود تا در برابر زردپوشان فجرسپاسی شیراز صف آرایی کند. با میرشاد ماجدی، سرپرست ابی ها درباره شرایط این تیم گفت و گو کرده ایم:
*شرایط استقلال را چطور می بینید؟
به لطف خدا و با تلاش بچه ها تمرینات خوبی بعد از بازی با سپاهان پشت سر گذاشتیم و وضعیت خوبی داریم، فقط من امیدوارم بچه ها با رسیدن به خودباوری مقابل فجر بازی کنند تا با شکست این تیم روند روبه رشدمان را ادامه بدهیم. تیم فعلی ما نسبت به تیم پایان فصل پارسال، هماهنگی کمتری دارد که آن هم طبیعی است چرا که تیم دیر بسته شده و خیلی جا برای کارکردن دارد.
*درباره بازی با سپاهان هنوز صحبتی دارید؟ عده ای می گویند استقلال در این بازی چاشنی شانس را با خود نداشت؟
ببینید آقای فغانی داور خوبی است که سالهاست همه ما او را میشناسیم، داوری به هر حال بخشی از فوتبال است و نمی شود از اشباهات آن هم گذر نکرد. به نظر من فغانی در بازی ما با سپاهان، شتاب زده و عصبی قضاوت کرد و کنترل بازی را در دقایقی از دست می داد. به هر حال امیدوارم در بازی های آینده دیگر شاهد اشتباهات اینچنینی برای استقلال نباشیم.
*برخورد هواداران با مجتبی جباری را چطور دیدید؟
هواداران استقلال که همیشه ثابت کرده اند که موقعیت ها را به خوبی می شناسند و کاری نمی کنند که به ضرر باشگاه شان تمام شود ولی در سوی دیگر به نظر من بخش قابل توجهی از رفتار مسالمت آمیز هواداران را با مجتبی، از خودگذشتگی دکتر فتح الله زاده داریم، حاجی به خاطر آبروی بازیکنان دو تیم در این بازی از خودگذشتگی کرد و قبل از مسابقه با صحبت های پی در پی با لیدرهای باشگاه و مسئولان جو آرامی را برای این مسابقه درست کرد تا در ان به کسی توهین نشود.
*بازی با فجر سپاسی را سخت می بینید یا آسان؟
در لیگ الان که اصلا بازی آسان وجود ندارد و همه تیم ها مخصوصا مقابل استقلال و پرسپولیس با انگیزه بیشتر به میدان می روند ولی به هر حال ما در این بازی محکوم به برد هستیم و با تمرینات خوبی که پشت سر گذاشتیم امیدوارم که از شیراز دست پر به تهران برگردیم.
*وضعیت نیکبخت را چطور ارزیابی می کنید؟
ببینید علیرضا، در تمریناتی که تا اینجای کار به همراه استقلال داشته خیلی فراتر از حد انتظار ظاهر شده و همیشه جزو آماده ترین نفرات تیم هم بوده است. به هر حال استفاده از او در بازی مقابل فجر با صلاحدید کادر فنی در زمان خوش انجام می گیرد.
*طبق برنامه ریزی سازمان لیگ، پرسپولیس در ۳ بازی پیاپی در روز جمعه به میدان می رود، چه نظری در این باره دارید؟
من خودم شخصا خیلی با مسئولین سازمان مکاتبه کردم و مشکلات استقلال را با توجه به نزدیک شدن به بازی های آسیایی با آقایان در میان گذاشتنم، البته دوستان همیشه با درنظر گرفتن نمام جوانب برنامه ریزی می کنند و من امیدوارم در این باره هم رعایت اصل بی طرفی از سوی آنها صورت بگیرد و برنامه ریزی ها به ضرر استقلال نباشد.