ملت ایران: حسین ماهینی که در اصفهان مقابل تیم سابقش بازی کرد درباره این مسابقه می گوید: «در نیمه اول آنطور که باید نبودیم. شاید یک مقدار به دلیل سنگینی هوای اصفهان بود که تا به آن عادت کنیم یک نیمه گذشت اما در نیمه دوم چه به جهت عادت به آن شرایط و چه با توجه به صحبت های علی آقا(دایی) تیم شکل خودش را گرفت. پس از آن بازی خوبی انجام دادیم که همین مساله منجر به خلق چند موقعیت خوب شد اما بی دقت و کم شانس بودیم. ذوب آهن از دست ما فرار کرد. ما برای این بازی شانس برد داشتیم ولی این فرصت از دست رفت و حالا باید به این فکر کنیم که در بازی های بعدی چنین اجازه ای به حریفان خود ندهیم.»

مدافع ملی پوش پرسپولیس درباره حادثه رختکن پیش از شروع بازی هم چنین می گوید: «ما در رختکن بودیم که یکدفعه دیدیم دود همه جا را گرفت، بلافاصله بچه ها به یاد اتفاق فصل قبل افتادند. آخرش هم نفهمیدیم آن دود چه بود.»

ماهینی که با سایت رسمی پرسپولیس صحبت کرده درباره داوری و اعتراض هایی که از سوی سرخپوشان نسبت به آن وجود داشت، می گوید: «نمی خواهم بگویم داوری مشکل زیادی داشت، اما به هر حال در یک صحنه که موقعیت خوبی داشتیم، آفساید اعلام شد که به نظر می آمد اینطور نباشد. در صحنه ای هم که توپ به دست سپهر حیدری خورد کاملا نزدیک او و در زاویه مناسب بودم. دست او بیش از حد بالا آمد و کاملا مسیر توپ را تغییر داد. از آن نزدیک به نظرم چیزی غیر از پنالتی نیامد ولی به هر حال تصمیم داور چیز دیگری بود.»

وی درباره نمایش تیمش در بازی دوم هم می گوید: «شاید این تساوی باعثنگرانی بعضی شده باشد. البته ما باید به پیروزی می رسیدیم ولی این تساوی نباید باعثشود شرایط تیم با سال قبل مقایسه شود. در همین بازی با ذوب آهن، کاملا سوار بازی بودیم. بازیکنان و مربیان ذوب آهن خودشان گفتند که به تساوی راضی بودند و نتیجه بیانگر واقعیت بازی نبود.»

ماهینی در پایان درباره پشت سر گذاشتن دومین بازی بدون گل خورده، توضیح می دهد: «در کار دفاعی هماهنگی خوبی وجود دارد و البته این اتفاق محصول دفاع تیمی خوبی است که داریم. اگر دقت کنید مهاجمان و هافبک ها هم در کار دفاعی مشارکت دارند و تا اینجا موقعیت آنچنانی به حریفان نداده ایم.»