ملت ایران: امروز تمرینات استقلال در شرایطی آغاز شد که اتفاقات دیدار روز گذشته و البته قضاوت علی رضا فغانی بحثزمزمه های درگوشی هواداران استقلال بود. بازیکنان استقلال که از ساعت ۱۸:۳۰ سر تمرین حاضر بودند و ۱۰ دقیقه ای را منتظر بودند تا قلعه نوئی در تمرینات حاضر باشد و صالح رخصت آغاز تمرینات را از آقای سرمربی دریافت کند.

شکست استقلال برابر سپاهان باعثشد هواداران آزرده ی آبی ها استقبال چندانی از این تمرین نداشته باشند و تنها ۱۰۰ نفر تماشاگر در کمپ استقلال حاضر بودند.

سیدمهدی رحمتی، فرهاد مجیدی و حنیف عمران زاده غایبان تمرین امروز بودند، اما لاوره هافبک صربستانی استقلال در دقایق پایانی تمرین در محل کمپ حاضر شد و پس از صحبت با امیر قلعه نویی به دویدن کنار زمین پرداخت. قرار است از این بازیکن فردا تست پزشکی گرفته شود و از او به عنوان هافبک خلاق و بازی ساز رونمائی شود.

پس از صحبت های امیر قلعه نویی بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند. یک گروه توسط ایمان عالمی و گروه دیگر توسط جواد نکونام به دویدن پرداختند. حاج قاسم بدنساز استقلال در تمرین امروز غایب بود.

خسرو حیدری با آندرانیک تیموریان مشغول دویدن بودند. خسرو لنگان لنگان می دوید و این امر باعثشد که قلعه نویی به پزشک استقلال بود که اگر او مصدوم است تمرین نکند اما حیدری اعلام کرد می تواند آرام بدود.

قبل از شروع تمرین اعضای کادر فنی استقلال به غیر از امیر قلعه نویی در وسط زمین حضور داشتند که صادقی درباره صحنه پنالتی که داور اعلام کرد، توضیح می داد. پس از ۳۰ دقیقه از تمرین بازیکنان اصلی کمپ را ترک کرده و بازیکنان ذخیره به آقاوسط و بازی در یک سوم زمین در ۲ تیم سبز و نارنجی پرداختند. آرش برهانی، نیکبخت واحدی از روی نقطه پنالتی، مهران قاسمی و فردین عابدینی از بازیکنانی بودند که گلزنی کردند. در جریان این بازی برهانی و ستار همدانی برخوردی با یکدیگر داشتند که دچار مصدومیت جزئی شد اما پس از مداوا به بازی بازگشتند.

پس از رفتن بازیکنان اصلی جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، پژمان نوری و امیرحسین صادقی در گوشه ای از زمین با یکدیگر سپک تاکرا بازی کردند. پس از مدتی صادقی جای خود را به قاضی داد. جواد نکونام نیز پس از تمرین به سمت امیر قلعه نویی رفت و با او روی سکوها صحبت کرد.

میرشاد ماجدی سرپرست استقلال در حاشیه تمرین اعلام کرد اسم لاوره به جای خسوری یکی از بازیکنان جوان این تیم که مشمول است در لیست آسیایی قرار گرفته البته همه این موارد مشروط به این است که لاوره در تست پزشکی مورد تائید قرار بگیرد.