ملت ایران: وین رونی، مهاجم منچستریونایتد، که خواهان پیوستن به چلسی است، نگران است در صورت نهایی نشدن این انتقال، در آغاز فصل جدید با واکنش هواداران شیاطین سرخ روبرو شود.

این ملی پوش انگلیسی که به دلیل مصدومیت، تور آسیایی یونایتدها را از دست داد، روز گذشته برای اولین بار بعد از سه هفته با دیوید مویس دیدار کرد اما همچنان مصمم است که در این تابستان راهی استمفوردبریج شود.

پیشنهاد ابتدایی چلسی برای خرید رونی که ۲۰ میلیون یورو بود، توسط باشگاه منچستریونایتد رد شد اما انتظار می رود که باشگاه لندنی به زودی پیشنهادی جدید برای خرید این مهاجم گلزن ارائه بدهد. مورینیو در مصاحبه ای اعلام کرده بود که در حال حاضر رونی تنها هدف آنها در بازار نقل و انتقالات است و تا پایان فصل نقل و انتقالات، برای خرید او تلاش خواهند کرد.

از سوی دیگر، قرار است رونی بار دیگر با مویس در مورد شرایطش جلسه ای برگزار کند. گفته می شود یکی از دلایل اصلی که این بازیکن را برای جدایی از منچستریونایتد مصمم تر کرده، نگرانی او از واکنش هواداران باشگاه است.

بعد از اینکه فرگوسن در پایان فصل گذشته اعلام کرد که رونی برای ترک الدترافورد، به مدیران باشگاه درخواست رسمی داده، هواداران باشگاه در جشن قهرمانی او را هو کردند و او اکنون نگران که این اتفاق در فصل جدید هم ادامه پیدا کند. به همین دلیل می خواهد هر طور شده تصمیمش را عملی کند.

البته مویس و مدیران منچستریونایتد بارها اعلام کردند که رونی فروشی نیست اما باید دید پیشنهاد چلسی و پافشاری رونی، تا چه حد می تواند موثر باشد.