ملت ایران: علی حمودی مدافع راست سپاهان پس از مسابقه روز گذشته مقابل استقلال دلخوری اش از هواداران آبی پوش را رسانه ای کرد.
حمودی که با اوج صحبت می کرد در مورد شادی گلش مقابل چشم هواداران استقلال چنین می گوید: من به هیچ وجه قصد خاصی از شادی کردن نداشتم و خودم احساس می کنم شادی من کاملا طبیعی بود. باور کنید نه دنبال انتقام بودم نه عقده گشایی.
این بازیکن خوزستانی که در دقایقی از بازی مورد لطف استقلالی ها قرار گرفت در این باره می گوید: من و جباری هیچ بدی ای به استقلال نکردیم ولی اتفاقاتی افتاد که من توقع اش را نداشتم. برای خودم هم جالب بود که بیشتر از جباری مورد توهین قرار گرفتم. به هر حال دست استقلالی ها درد نکند که اینطور جواب تلاش ما در تیم خودشان را دادند.
او درباره استقلال می گوید: استقلال حتما بهتر از اینی می شود که الان هست. بازیکنان جدید این تیم هنوز جا نیفتاده اند و شرایط استقلال رفته رفته بهتر خواهد شد. به هر حال من برای تیم سابقم آرزوی موفقیت می کنم.
حمودی در پایان هم به خودش و هم تیمی ها هشدار می دهد گول این دو برد را نخورند او می گوید: با یکی، دو برد اتفاقی نمی افتد شرایط سپاهان خوب است اما ما باید همین روند را ادامه دهیم تا بتوانیم به قهرمانی لیگ برتر برسیم.