ملت ایران: او نشان داد که هنوز یکی از آماده ترین مدافعان فوتبال ایران است. هادی عقیلی مدافع سپاهان که در بازی مقابل استقلال یک گل ارزشمند برای تیمش به ثمر رساند حالا می خواهد در اوج باشد تا از نظر فنی کسی نتواند او را خط بزند. عقیلی که همانند سالهای ابتدایی فوتبالش پر از انگیزه است خدا را بزرگترین حامی خودش در این روزها می داند.
مصاحبه سایت گل با هادی عقیلی را بخوانید.
سوپر جام لیگ را با گل خودت بردید؟
بازی خیلی خوبی بود. البته خستگی در ساقهای بازیکنان مشهود بود. در نیمه اول بازی دست ما بود اما خب استقلال موقعیت هایی که داشت فقط روی ضربات ایستگاهی بود. می توان گفت استقلال خطرناک ترین تیم روی ضربات ایستگاهی است ما هم در نیمه اول خطا زیاد داشتیم و به این تیم فرصت دادیم. در نیمه دوم هم که بازی از طرف هر دو تیم بی نظم دنبال می شد اما خب در مجموع خدا خواست و با دوندگی و تلاش همه بچه ها توانستیم بازی را در خانه حریف به سود خودمان رقم بزنیم.
حرف از خستگی زدی چرا باید خسته باشید؟
خب هفته های ابتدایی لیگ است و هنوز تیمها خستگی بدنسازی در بدنهایشان مانده است و از شرایط بدنسازی جدا نشده است.
با گلی که زدی نشان دادی هنوز پنالتی زن قهاری هستی، پنالتی زن اول تیم تو هستی؟
خب در هر بازی شاید با توجه به شرایطش این موضوع تعقییر کند اما سعی می کنم خودم را در شرایط ایده آلی قرار دهم تا بتوانم برای تیمم گلزنی کنم.
هنگام ضربه پنالتی مهدی رحمتی در گوشت چه چیزی گفت؟
موضوع خاصی نبود، فقط کری خواند و گفت پنالتی را بالا نزنی…
بازی مهمی را بردید که در ادامه لیگ برای قهرمانی اعتماد به نفس بالایی به شما می دهد موافقی؟
خب هنوز دو هفته از لیگ گذشته و در ابتدای راه هستیم. شاید اگر اواسط فصل بود این موضوع خیلی فرق می کرد. اما خب ما تیمی را بردیم که مدافع قهرمانی است و اکثر بازیکنانش ملی پوش هستند و اینکه توانستیم آنها را در خانه ببریم برای ما که تیم جوانتری داریم اعتماد به نفس بالایی است. البته تیم ما هنوز به هماهنگی کامل نرسیده است اما خب در ادامه هماهنگ تر و طبیعتاً بهتر می شویم.
قبول داری تیم خیلی خوبی دارید؟
آره شکی در این نیست اما من با تجربه ای که در لیگ دارم به نظرم نباید در باد این پیروزی بخوابیم و اگر می خواهیم موفق باشیم باید این پیروزی را در مقابل استقلال فراموش کنیم و به فکر بازی با گسترش فولاد باشیم.
این بازی انگیزه خیلی خوبی برای ما بود اما تمام شد و الان مهمترین بازی ما گسترش فولاد در تبریز است.
نظرت در مورد همین بازی با گسترش فولاد چیست؟
خب این تیم در تبریز تیم خطرناکی است و جوان و با انگیزه هستند. ما باید حواسمان را جمع کنیم تا از تیمهایی که انتظارش را نداریم ضربه نخوریم.
می خواهم از تو یک سوال خاص در مورد تیم ملی بپرسم…؟
راستش من نمی خواهم زیاد وارد این مقوله بشوم چرا که همه چیز را به خدا سپرده ام اما اگر حاشیه ای نیست بپرسید.
همین الان که باهم حرفمی زنیم از دعوت دوباره به تیم ملی نا امیدی یا…؟
در این روزها خیلی به این موضوع فکر کردم. این اتفاق چیزی نیست که بخواهم به سادگی از آن بگذرم من قلبم با تیم ملی است و دوست دارم که برای کشورم دوباره عرق بریزم و تلاش کنم اما واقعیت این است که نمی خواهم به زور کاری را انجام شود. چراکه آن کسی که تصمیم گیرنده است حرفه ای است و می خواهم با زبان فوتبال با او حرف بزنم.
اما ۲ چیز من را خیلی امیدوار می کند…
یکی وجود خدا که این روزها تنها حامی من است و بیشتر حسش می کنم.
دوم اینکه می خواهم بیشتر و بیشتر تمرین کنم و در اوج باشم تا از نظر فنی در ذهن او خط نخورم. بله من حالا امیدوارم به لطف خدا و حرفه ای بودن کسانی که فوتبال را می بینند.