ملت ایران: انگین فیرات، سرمربی تیم سایپا در دومین دیدار نیز نتوانست انتظارات را برآورده سازد و در دومین گام از لیگ برتر شکست را تجربه کرد و با سه گل در خانه حرفی برای گفتن نگذاشت و یک مغلوب تمام و کمال بود.
شکست برابر راه آهن؛ می پذیرید؟
اگر بخواهیم با واقعیت حرف بزنیم باید بگوییم که راه آهن خوب بازی کرد و در ضدحملات عملکرد قابل قبولی داشت. ابتدای مسابقه می خواستیم بازی را کنترل کنیم اما در یک ضدحمله گل خوردیم.
پس از آن باز هم تلاش کردیم تا بازی را کنترل کنیم اما در یک صحنه مدافع ما مصدوم شد و مجبور شدیم وی را تعویض کنیم. راه آهنی ها تحت فشار بودند که روی یک اشتباه فردی توانستند گل دوم را به ما بزنند. ما ریسک کردیم و یک مهاجم وارد زمین کردیم اما باز هم در یک ضدحمله گل خوردیم.
سه بر صفر!؛ این نتیجه کمی سنگین نبود؟
این نتیجه بدترین نتیجه دوران مربیگری ام بود. از مجموعه سایپا بابت این نتیجه عذرخواهی می کنم. ما ۶۰ دقیقه حریف را تحت فشار قرار دادیم اما متاسفانه به نتیجه دلخواه نرسیدیم.
سایپا و تمرینات پیش فصل؛ گویا تاثیرگذار نبوده است؟
پیش از آغاز فصل و در دیدار های تدارکاتی عملکرد خوبی داشتیم و فکر می کردیم که همه چیز تمام شده است اما امروز کتک خوردیم و از خواب بیدار شدیم. امیدوارم دیگر چنین نتیجه ای برای سایپا رقم نخورد.