ملت ایران: مجید جلالی، سرمربی تیم تراکتورسازی در دومین دیدار فصل نیز نتوانست طعم پیروزی را بچشد و در دربی تبریز به یک تساوی برابر تیم آبی پوش تبریزی رضایت داد تا تبریز در لیگ برتر تنها دو امتیاز داشته باشد. سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز در رابطه با این بازی گفت:
تساوی در دربی تبریز؛ چطور بود؟
ما در نیمه اول بازی خوبی را انجام دادیم و روی بازی تسلط داشتیم. موقعیت های خوبی به وجود آوردیم ولی نتوانستیم به گل برسیم. در نیمه ی دوم نقاط ضعف هایی داشتیم و از روی ضربات اوت، حریف به گل دست یافت.
ما می توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم و به این سه امتیاز نیز نیاز داشتیم اما در ضربات شروع مجدد بازی نتوانستیم آن طور که باید حریف را مهار کنیم.
دلیل این تساوی؛ شما برای ما بگوئید؟
به نظر من دلیل اصلی ناهماهنگی تیم ها و زیاد بودن فرصت نقل و انتقالات است. نقل و انتقالات باید ۲۰ روز مانده به شروع لیگ پایان یابد ولی در ایران چهار روز مانده به شروع لیگ، نقل و انتقالات پایان می پذیرد. کریم انصاری فرد و مارکو تمرین زیادی با ما نداشتند.
داوری؛ در این دو هفته چگونه بود؟
در هفته ی گذشته هر زمان که ابراهیمی صاحب توپ شد او را به شدت زدند ولی قهرمانی، داور آن بازی خطایی اعلام نکرد اما در این بازی هر بار که به بازیکن حریف نزدیک شدیم داور خطا اعلام کرد. خطا یک نوع است و باید اصول آن نیز مشخص شود و نباید دو داور با دو سلیقه ی متفاوت قضاوت کنند.
ما می توانستیم به پیروزی دست یابیم اگر از لحاظ بدنی به شرایط خوبی برسیم بهتر از اینها کار خواهیم کرد.