ملت ایران: زلاتکو کرانچار، سرمربی سپاهان با خوش شانسی موفق شد استقلال را در خانه شکست دهد و شش امتیازی شود و جز تیم هائی باشد که هر شش امتیاز ممکن از دو بازی را کسب کرده اند. سپاهان حالا با این سه امتیاز بیش از پیش در کورس قهرمانی گوی رقابت را از رقیب سرسخت آبی خود ربوده است. کرانچار که برای پیروزی و حفظ نتیجه تاکتیک مبهمی داشت در رابطه با این دیدار می گوید:
بازی زیبا بود و شما پیروز؛ نظر شما چیست؟
در نیمه ی دوم به جای این که اختلافمان را بیشتر کنیم مرتکب اشتباهات زیادی شدیم. بعد از گذشت ۲۵ – ۳۰ دقیقه از بازی، استقلال بود که روی ما تسلط داشت. شانس های زیادی داشت اما استفاده نکرد. من همان طور زمانی که بازیکن بودم مدام گفته ام زمانی که گل نزنی باید منتظر شکست باشی اما روی هم رفته از نتیجه راضی هستم و باید به بازی بعد فکر کنیم.
پنالتی؛ واقعا بود یا نه؟
فکر می کنم اگر بخواهیم مجددا بررسی کنیم خواهیم دید که توپ با دست بازیکن استقلال تماس پیدا کرد و قانون کلی هم این است که پنالتی باشد. اگرچه در بعضی مواقع داور به نفع میزبان سوت می زد اما روی هم رفته داوری خوبی را شاهد بودیم.
مجتبی جباری؛ انتظار شما را برآورده ساخت؟
آن چه که جای سپاس دارد این است که عملکرد او خوب بود و واقعا باید از مجتبی تشکر کنم. تشویق جوانمردانه هواداران استقلال زمانی که او گرم می کرد انگیزه ی زیادی به او داد و از آن جا که جباری با یک مقدار تاخیر به اردوی آماده سازی ما ملحق شد فکر می کنم بازی خوبی را به نمایش گذاشت و به نظر من بازی به بازی بهتر می شود.
پیروزی برابر استقلال؛ این خط و نشانی برای آسیا هم بود؟
من مدام تا الان گفته ام که تیم ما امسال تقویت شده است و یا حداقل در مسیری حرکت کرده ایم که با آمدن بازیکنان جدید بازی های بهتری را انجام دهیم و با بازی دیروز و هفته گذشته توانستیم نشان دهیم که به این حد از قدرت رسیده ایم. با این حال ضعف هایی داریم که نباید از آنها چشم پوشی کنیم. مطمئنا تا زمان شروع لیگ قهرمانان آسیا به میزان هماهنگی ما افزوده هم خواهد شد.