ملت ایران: نیمه اول دیدار تیم‌های استقلال و سپاهان در حالی با یک گل به سود تیم میهمان خاتمه یافت که تمام این ۴۵ دقیقه تحت تاثیر اعتراض شدید هواداران استقلال به عملکرد علیرضا فغانی قرار داشت.

پس از گل زودهنگام سپاهان، خطای مشکوک روی بازیکنان استقلال انجام شد و همین باعثشد تا هواداران استقلال خیلی زود اعتراض علیه داور مسابقه را شروع کنند. بعد از این هم روی هر صحنه هواداران استقلال به شدت علیه فغانی شعار می‌دادند؛ به طوری که کنترل بازی برای این داور سخت شده بود. در این میان امیر قلعه‌نویی هم در کنار زمین اعتراض‌هایی به عملکرد این داور داشت.

از نکات حاشیه‌ای مهم دیگر در نیمه‌ نخست، هو شدن مجتبی جباری از سوی هواداران استقلال بود. هر زمان که شماره ۸ سپاهان صاحب توپ می‌شد هواداران استقلال به شدت او را هو می‌کردند. این در حالی بود که زمانی که مجتبی جباری پیش از آغاز بازی برای رخصت گرفتن از امیر قلعه‌نویی به سمت نیمکت استقلال رفت، تماشاگران استقلالی با شعار «پیراهن آبی بابا غیرت داره» علیه بازیکن سابق خود موضع گرفتند.

پیش از شروع بازی به غیر از رحمان احمدی، اروین بولکو و محمد غلامی همه‌ بازیکنان سپاهان به سمت نیمکت استقلال رفتند و با نیمکت‌نشینان این تیم خوش‌وبش کردند.