ملت ایران: مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کریمی برای موفقیت تراکتورسازی می جنگد و ما هم برای پرسپولیس.

حسین ماهینی در خصوص بازی مقابل تراکتور سازی تبریز اظهار داشت: به نظر من بازی بسیار سختی را دو تیم تراکتورسازی و پرسپولیس در هفته اول در پیش دارند و امیدوارم که در هفته اول بتوانیم در این بازی مهم به نتیجه دلخواه برسیم.

به گزارش فارس، ماهینی در خصوص شرایط کلی پرسپولیس گفت: خدا را شکر همه چیز خوب است. دایی تیمی بسیار خوب را آماده مسابقات کرده از لحاظ بدنی و روحی خوشبختانه کوچکترین مشکلی نداریم و در یکی از بهترین شرایط خودمان هستیم. امیدوارم هفته اول دست پر زمین را ترک کنیم.

ماهینی درباره بازی دوستانه مقابل تراکتور سازی نیز تاکید کرد: تراکتورسازی تیم بسیار خوب و فوتبال بلدی است. آنها فصل گذشته نتایج خوبی گرفتند و امسال هم مهره های قابل تکیه دارند. در کل تیم بسیار خوبی هستند و ما هم کارمان مشکل است.

ماهینی درباره حضور انصاری فرد و کریمی در تراکتور سازی نیز یادآور شد: این دو نفر بازیکنان بسیار خوبی هستند مخصوصا علی کریمی که یک بازیکن به تمام معنا است و نیاز به تعریف و تمجید من ندارد. همه پرسپولیسی ها کریمی را دوست دارند و من برای ایشان آرزوی موفقیت می کنم. در پرسپولیس همه بچه ها کریمی را دوست دارند اما الان پرسپولیس با تراکتور سازی بازی دارد و هر بازیکنی برای موفقیت تیم خودش می جنگد.

وی افزود: قطعا کریمی هم برای موفقیت تیمش تلاش می کند و از جانش هم مثل ما که برای پرسپولیس مایه می گذاریم این کار را انجام می دهد. در کل امیدوارم نتیجه به نفع ما باشد.

ماهینی درباره برگزاری ۷ بازی در تهران نیز یادآور شد: قرعه تقریبا خوبی به پرسپولیس افتاده ولی ما بعد از بازی با تراکتورسازی باید به اصفهان برویم و یک بازی سخت مقابل ذوب آهن انجام دهیم. انشاءالله اگر در دو بازی اول نتایج خوبی بگیریم در ۷ بازی پیش رو می توانیم به هدفمان نزدیک شویم. فقط از هواداران می خواهم که ما را حمایت و پشتوانه ما باشند.