ملت ایران: مجید جلالی، سرمربی تراکتورسازی که پس از یک‌سال دوری از مسابقات رسمی و کنفرانس‌های مطبوعاتی در آستانه‌ی لیگ سیزدهم در قامت سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز وارد کنفرانس مطبوعاتی شد و دیدگاه‌های خود را در رابطه با شرایط ستارگان پرشمارش در یک قدمی دیدار با پرسپولیس و همچنین شرایط این بازی بیان کرد. جلالی که حالا ۴ پرسپولیسی پرانگیزه را در اختیار دارد و می‌تواند در ترکیب تیمش قرار دهد، امید بسیاری دارد تا همان‌طور که وعده داده بود با نشاط فراوان آغاز کند و با پشت سر گذاشتن شاگردان دائی در همان هفته‌ی نخست، انگیزه‌های تراکتور برای شکستن طلسم و کسب اولین عنوان قهرمانی در لیگ برتر را به رخ رقبا بکشد.

آقای جلالی…یک‌بار دیگر مصاحبه‌ی مطبوعاتی…

خوشحالم که فرصت دست داد بار دیگر در سطحی که دوست دارم در فوتبال باشم. خوشحالم بعد از سال‌ها کار سربلند در استان خوزستان عزیز این بار در استان دیگر که ظرفیت و بستر خوبی دارد حضور دارم و امیدوارم بتوانم به جوانان لیگ کمک کنم.

دیدار برابر پرسپولیس؛ پیش‌بینی شما چیست؟

آخرین بازی من در لیگ با پرسپولیس بود و بعد از یک سال استراحت با تیم جدیدم باز هم با پرسپولیس بازی دارم که شرایط متفاوتی دارد. تیم‌های لیگ اشتیاق زیادی برای یک فصل بزرگ دارد و دعا می‌کنم با حمات هوادارانمان با نتایجی که می‌گیریم پاسخگوی آنها باشیم وشایستگی‌هایمان را ثابت کنیم.

۳ + ۱ ستاره پرسپولیسی در ترکیب تراکتور؛ خوب یا بود؟

اگر تمرینات ما را می‌دیدید متوجه می‌شدید که بازیکنان ما در چه آرامش و اعتماد به نفسی کار می‌کنند ما به این دیدار به چشم انجام یک بازی خوب نگاه می‌کنیم و به اینکه مقابل تیم قبلی برخی بازیکنان به میدان می رویم نگاهی نداریم.

۱۰ درصد آزادی سهم سرخ تبریزی؛ عادلانه است؟

این چیزی نیست که بتوان برای آن درصد قایل شد. نمی‌توان این مسائل را معلوم کرد و فردا می‌بینیم که چگونه برای این مسئله تصمیم گیری شده است.

پرسپولیس ۹۲ با اندیشه‌های دائی؛ چقدر می‌شناسیدش؟

پرسپولیس تغییرات زیادی داشته است یک دیدار دوستانه خوب میان آنها داشتیم و اطلاعات مناسبی به دست آوردیم. برنامه‌هایمان را بر اساس این اطلاعات طراحی کردیم.

مرتضی اسدی صاحب بازوبند کاپیتانی؛ در این باره برای‌مان بگوئید؟

از همان شروع این مسئله حل شده بود حتی در این ارتباط صحبت‌هایی با برخی بازیکنان تیم داشتم که بچه‌ها از این موضوع استقبال کردند. با نصرتی صحبت کردم از این مسئله استقبال کرد شاید هم چیزی در دلش بود اما بازیکنان ما منطقی هستند. کریمی نیز از این موضوع اتفاق نظر داشت که کاپیتان ما مرتضی اسدی شود.

علی کریمی؛ جادوگر در اوج آمادگی است؟

کریمی در تمرینات فوق‌العاده بوده است آنقدر تمرین می‌کرد که ما را نیز تحت تاثیر قرار می‌داد. فردا خواهید دید فصل خوبی خواهیم داشت و انشاءالله از بازی با پرسپولیس شروع مناسبی داشته باشیم.

انتظار هواداران تنها قهرمانی است؛ این را که حتما می‌دانید؟

‌انتظارات هوادارانمان حق است آنها تیم خود را دوست دارند. تراکتورسازی صاحب شخصیت شده و باید در کورس قهرمانی باشد. بازیکنان نگاهشان این است و تمام تلاشمان رادر این استان خواهیم کرد.

کریم انصاریفرد؛ بازی خواهد کرد؟

مشکل کریم انصاری‌فرد حل شده و او منعی برای بازی کردن ندارد.