ملت ایران: سری آ ایتالیا در حالی به زودی از سر گرفته می شود که به جز یوونتوس و میلان تیم های دیگر سری آ یعنی اینتر، ناپولی، رم و فیورنتینا بشدت خود را تقویت کرده اند. بنابراین انتظار می رود فصل آینده سری آ فصلی داغ باشد.
میلان فردا به همراه یوونتوس، ساسوئولو در جام تیم کاپ حاضر می شود. رقابتی که هر ساله بین سه تیم اینتر، میلان و یوونتوس برگزار می شد اما این بار اینتر از شرکت در این رقابت دوستانه انصراف داد.
به نقل از ac - milan. ir - آلگری سرمربی ۴۵ ساله میلان در کنفرانس مطبوعاتی اش چنین گفت: " یوونتوس مدعی قهرمانی است چرا که آنها بازیکنان مهمی چون کارلوس تبس، فرناندو لیورنته و آنجلو اوبونا را خریداری کرده اند "
" به خوبی می دانیم که این فصل سخت تر از فصل گذشته خواهد بود. به جز یوونتوس شش تیم دیگر نیز برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان خواهند جنگید "
آلگری در رابطه با فعالیت میلان تا به اینجای کار در پنجره نقل و انتقالات تابستانی چنین گفت " ریکاردو ساپونارا و آندرا پولی به جمع ما اضافه شده اند. جرسون ورگارا که متولد ۱۹۹۴ است در تاریخ ۲۵ جولای به تیم اضافه می شود. سه بازیکن مستعد و جوان که با پروژه جوانگرایی ما سازگاری دارند "
" در حال حاضر ۲۵ بازیکن در تیم داریم بنابراین اگر بازیکنی تیم را ترک کند سپس برای خرید یک جایگزین اقدام می کنیم چرا که نمی خواهیم تیمی ۳۰ نفره داشته باشم. بازیکن جدید فقط در صورتی خریده می شود که بازیکنی برود "
کیسوکه هوندا به زودی راهی میلان می شود. آلگری در این باره گفت " هوندا بازیکن بسیار خوبی است که می توان به عنوان بازیساز از او استفاده کرد اما او هنوز بازیکن زسکا بوده و صحبت کردن در مورد بازیکنان تیم های دیگر موضوع مورد علاقه من نیست "
پس از دستور سیلویو برلوسکونی در پایان فصل گذشته آلگری نیز تایید کرد که تیمش فصل آینده با سه عنصر هجومی در خط حمله بازی خواهد کرد " فصل آینده با سه بازیکن هجومی در خط حمله به میدان می رویم و اینکه در نوک خط حمله از دو مهاجم و یک مهاجم سایه در پشت استفاده شود یا برعکس مهم نیست "
آلگری در پایان صحبت هایش پیرامون آخرین شرایط استفان الشعراوی گفت: " استفان نیم فصل بسیار فوق العاده ای داشته. در اینجا مشکل فنی با الشعراوی نداریم و افت جزئی او طبیعی است. او برای من امتیازات بسیار مهمی کسب کرده "
الشعراوی فصل گذشته در ۳۷ بازی لیگ ۱۶ بار موفق به گلزنی شد و بهترین گلزن روسونری در فصل گذشته نیز محسوب می شود.