ملت ایران: دیدار تدارکاتی استقلال برابر ذوب آهن با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید.

در دقیقه ۲۵ آرش برهانی با پاس خوب نیکبخت واحدی با دروازه بان ذوب آهن تک به تک شد که ضربه او را دروازه بان ذوب آهن به خوبی مهار کرد.

در دقیقه ۳۲ محسن مسلمان با شوتی از پشت محوطه می رفت دروازه استقلال را باز کند که ضربه این بازیکن با برخورد به کمر محمد قاضی وارد دروازه استقلال نشد.

در دقیقه ۳۷ شوت سنگین وحید علی آبادی با واکنش دیدنی مهدی رحمتی همراه شد تا این ضربه به کرنر تبدیل شود.

در دقیقه ۴۸ مهران قاسمی با جا گذاشتن یک نفر، پاس مناسبی را برای قاضی فرستاد و محمد قاضی در شرایطی بسیار مناسب ضربه ای را به سمت دروازه ذوب آهن زد که ضربه او به راحتی در آغوش کاسپاروف دروازه بان ذوب آهن قرار گرفت.

در دقیقه ۶۸ این دیدار، میلاد زنیدپور با یک شوت سنگین از پشت محوطه جریمه دروازه استقلال را تهدید کرد.

در دقیقه ۷۰ فرهاد مجیدی در شرایطی تک به تک توپ را به بالای دروازه ذوب آهن زد.

در دقیقه ۷۳ فرهاد مجیدی باز هم در شرایطی تک به تک با دروازه بان ذوب آهن قرار گرفت که بعد از جا گذاشتن دروازه بان ذوب آهن ضربه او به مدافعان ذوب آهن برخورد کرد و این فرصت هم برای استقلال از دست رفت.

در این دیدار برای استقلال سیدمهدی رحمتی، امیرحسین صادقی، علیرضا نیکبخت واحدی، حنیف عمران زاده، هاشم بیگ زاده، مهران قاسمی، پژمان نوری، ساموئل، مهدی نظری، آرش برهانی و محمد قاضی از ابتدا در ترکیب قرار گرفتند که فرهاد مجیدی و پژمان منتظری از دیگر بازیکنانی بودند که به عنوان یار تعویضی به میدان رفتند.

همچنین در ترکیب اولیه ذوب آهن، کاسپاروف، سپهر حیدری، هادی تامینی، علیرضا محمد، محمد صلصالی، میلاد زنیدپور، وحید علی آبادی، محسن مسلمان، اسماعیل فرهادی، مهدی رجب زاده و مصطفی اکرامی به میدان رفتند.