ملت ایران: علیرضا حقیقی، دروازه بان ملی پوش اسبق تیم فوتبال پرسپولیس که دو فصل پی درپی در تیم رابین کازان روسیه حضور داشت و از روی سکوها و گاه و بی گاه از روی نیمکت کار را دنبال کرد، در فاصله ی یک سال مانده به آغاز جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، تصمیم گرفت به گونه ای قرضی برای شش ماه راهی تیم پرسپولیس شود و زیر نظر علی دائی کار را دنبال کند. حقیقی در پیج رسمی خود این انتقال قرضی را تائید کرد و پیامی را برای هواداران پرسپولیس فرستاد:

شاید برای خیلی از شما هواداران پرسپولیس و آن هایی که همواره به من محبت داشته اند کمی عجیب بود که چرا به حضورم در یکی از تیم های مطرح روسیه و شاید اروپایی پایان دادم و به پرسپولیس برگشتم. اما قسمت و تقدیر من این بوده است که با پیراهن تیم محبوبم راهی جام جهانی برزیل شوم. حتما می دانید که پرسپولیس در جام جهانی ۹۸ دو دروازه بان در تیم ملی داشت و من هم از امروز با این هدف کارم را شروع کردم تا به عنوان عضوی از خانواده سرخ، سال آینده همراه تیم ملی در برزیل ۲۰۱۴ باشم.

امیدوارم شما هواداران واقعی پرسپولیس مثل همیشه حمایتم کنید. مطمئن باشید من از رقابت نمی ترسم و گوش به فرمان سرمربی تیم هستم تا هروقت که او صلاح دانست در خدمت تیمم باشم و از تجاربی که در مدتی که در اروپا به دست آوردم برای بسته نگه داشتن دروازه پرسپولیس استفاده کنم.

پس به امید یک سال بزرگ و فراموش نشدنی…