ملت ایران: تمرین امروز استقلال در حالی برگزار شد که تماشاگران استقلال با اطلاع از حضور آندو تیموریان در استقلال، او را مورد تشویق قرار دادند.

تمرین امروز استقلال ساعت ۱۸:۳۰ آغاز شد. در ۱۵ دقیقه نخست تمرین امروز بازیکنان به نرمش و دویدن زیر نظر حاج قاسم بدنساز استقلال مشغول شدند. در ادامه تمرین بازیکنان به پاسکاری و دویدن در دو گروه مشغول شدند. در این تمرین بازیکنان باید نسبت به پاس های بلند هم با ضربه سر واکنش نشان می دادند.

در تمرین امروز رحمتی با بابازاده در حال تمرین اختصاصی بود. با گذشته ۳۰ دقیقه از تمرین بازیکنان در سه گروه ۸ نفره به مدت ۲۰ دقیقه به بازی آقاوسط مشغول شدند و در حین همین تمرین حرکات استقامتی را نیز انجام می دادند.

در تمرین امروز سید حسین حسینی، سیاوش اکبرپور، احمد جمشیدیان و فردین عابدینی غایب بودند.

در حالی که ساعت ۱۹:۲۰ را نشان می داد، بازیکنان در نیمه زمین در قالب دو گروه به مسابقه حفظ توپ پرداختند. این تمرین ۱۵ دقیقه به طول انجامید.

تماشاگران استقلال که از جذب آندو تیموریان مطلع شده بودند، در تمرین امروز او، جواد نکونام، مهدی رحمتی و امیر قلعه نویی را تشویق کردند.

بخش پایانی تمرین استقلال را حدود ۲۰ دقیقه زمان برد، ارسال از جناحین و سرزنی بازیکنان تشکیل داد. بازیکنان ارسال هایی از جناحین را باید با ضربه سر به سمت دروازه می زدند. این تمرین با نظارت مستقیم قلعه نویی انجام شد.

در تمرین امروز خسرو حیدری به صورت اختصاصی تمرین کرد.

تمرین امروز را حدود ۱۵۰ تماشاگر از نزدیک تماشا کردند و این تمرین ساعت ۲۰ به پایان رسید و استقلال فردا ساعت ۱۸ دیداری دوستانه با ذوب آهن اصفهان در کمپ ناصر حجازی برگزار خواهد کرد.

پ