ملت ایران: حامد افضلی مدیر بین الملل استقلال با اعلام این خبر به سایت باشگاه استقلال گفت: در حال حاضر اسامی ۲۵ بازیکن را برای AFC ارسال کرده ایم. ما اسامی را از ۳ طریق توسط ایمیل، ارسال اصل مدارک توسط پست DHL و همینطور ارسال آنلاین از طریق سیستم " افکس " به کنفدراسیون فوتبال آسیا فرستادیم.

وی تاکید کرد: طبق مقررات تا روز یکشنبه فرصت خواهیم داشت تا لیست خود را در صورت اضافه شدن بازیکنی به تیم، تکمیل کنیم که البته این بار اسامی فقط از طریق ایمیل ارسال خواهد شد.

افضلی با اعلام حضور نام جواد نکونام در لیست آسیایی استقلال اضافه کرد: نام جواد نکونام هم در بین بازیکنانی که اسامی شان ارسال شده وجود دارد. البته نسبت به بازی های قبلی آسیایی مان دو تغییر هم در لیست داشته ایم که به جای نام دکتر مولایی، دکتر اکبر رضایی به لیست اضافه شده و همینطور نام امیر حاج قاسم هم به لیست کادرفنی اضافه شده است.

نام جواد نکونام در شرایطی برای کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شده که وی طی روزهای گذشته مذاکراتی را با مسئولان باشگاه الشارجه امارات انجام داده و قرار است به این تیم بپیوندد. او با استقلال برای فصل آینده به توافق نرسید.