ملت ایران:در هیاهوی خبری دور و بر کاپیتان تیم ملی فوتبال و اینکه بالاخره او به لیگ امارات خواهد رفتد یا در استقلال می ماند، امروز او در بین کودکان بی سرپرست حاضر شد. این اتفاق البته با برنامه ریزی قبلی انجام شده و برای نکو نشست خبری هم ترتیب داده بودند.

برای دیدن گزارش تصویری می توانید بهگالری ملت ایرانمراجعه کنید

البته نکو در این برنامه ویژه تنها نبود و علیرضا حقیقی یکی از گلرهای تیم ملی را هم با خود همراه داشت.

در این نشست خبری ابتدا نکونام درباره فعایت های موسسه محک و لزوم رسیدگی به کودکان بی سرپرست و سرطانی صحبت کرد. نکو گفت: «شاید این کودکان به کمک مالی نیاز نداشته باشند. آنقدر خیر در جامعه وجود دارد که به این کودکان کمک می کنند اما آنچه که مهم است اینکه آنها به مهر و محبت نیاز دارند. فوتبالیست ها و افراد مشهور هم با حضور خود در کناراین بچه ها به آنها روحیه می دهند. من از صمیم قلب برای سلامتی این کودکان دعا می کنم تا هرچه زودتر بهبود یابند. وحید مظاهری از جمله بیمارانی بود که با این موضوع دست و پنجه نرم می کرد و هم اکنون در کنار ماست و برای او هم آرزوی سلامتی می کنم تا هرچه زودتر به بهبودی کامل دست یابد.»

کاپیتان تیم ملی در لابه لای حرف هایش از کارمندان محک هم تشکر ویژه ای کرد اما گفت: «من کار خاصی نکردم و دوست نداشتم شلوغ کاری شود اما به من لطف داشتند و امیدوارم صلح و آرامش بین همه مردم ایران وجود داشته باشد.»

بعد از این حرف های امیدوار کننده و روحیه بخش نکونام، علی یکی از بیماران این مؤسسه نامه ای را همراه با نقاشی خود به جواد نکونام داد. او این نامه را برای حضار هم خواند. اما اتفاق جالب وقتی رخ داد که در مسابقه فوتبالی که بین تعدادی از کارکنان و کودکان موسسه برگزار شد علیرضا حقیقی با بچه های بی سرپرست همبازی شد و در جریان بازی آرین یکی از کودکان سرطانی را قلم دوش کرد.

در ازای لطف این دو ملی پوش بچه های محک هم حسابی نکو و حقیقی را تحویل گرفتند. آنها برای هر دو میهمان شان دو بازوبند کاپیتانی تهیه کرده و به بازوهای آنها بستند.
بعد از پایان بازی مهیج و جالبی که در حضور والدین کودکان محک برگزار شد نکونام و حقیقی با بچه های مهربان و دوست داشتنی محک عکس یادگاری گرفتند تا در آلبوم خاطرات شان یکی از ویژه ترین عکس های زندگی شان باشد.