ملت ایران: سعید شیرینی سرپرست تیم پرسپولیس و معاون اجرایی این باشگاه در خصوص مسائل مربوط به ثبت قراردادهای بازیکنان این تیم گفت: «ما هم در هیات فوتبال قراردادهای بازیکنان مان را امضا و ثبت کردیم هم در سازمان لیگ. ما اولین باشگاهی بودیم که در سازمان لیگ قراردادهایمان را ثبت کردیم و هیچ مشکلی هم وجود نداشت.»
از شیرینی می پرسیم با توجه به بدهی باشگاه آیا کارت بازی هم برای بازیکنان پرسپولیس صادر خواهد شد که وی جواب داد: «ما کارمان را به صورت مرتب و منظم انجام دادیم و این را دیگر باید کمیته حقوقی باشگاه با کمیته انضباطی فدراسیون و آقای حسن زاده پیگیر باشند.»
شیرینی درخصوص شرایط مالی باشگاه پرسپولیس در حال حاضر می گوید: «بعد از مسائلی که در خصوص آقای رویانیان پیش آمد و اینکه جایگاه ایشان کمی متزلزل شد تا حدودی شرکای تجاری و اسپانسرها برای همکاری و سرمایه گذاری مردد شدند که این مساله هم کاملا طبیعی است اما خوشبختانه از آنجایی که آرامش به تیم برگشته و قرار است دوباره شرایط باشگاه سر و سامان بگیرد این شرکای تجاری و اسپانسرها اعلام کرده اند که اهداف اقتصادی طرفین را پیگیری خواهند کرد و همکاری شان را با ما ادامه می دهند.»
وی در پاسخ به این سوال که بالاخره رویانیان در پرسپولیس می ماند یا نه می گوید: «من در این باره خبری ندارم و تنها وزارت ورزش و خود آقای رویانیان در این خصوص اطلاع دارند.»
آیا شیرینی در فصل جدید هم روی نیمکت پرسپولیس می نشیند؟ خودش جواب می دهد: «در هر صورت فعلا که افتخار خدمتگزاری به پرسپولیس به عنوان سرپرست به اینجانب محول شده و در کنار آقای پنجعلی و لطف خدا امیدوارم در این راه موفق باشم.»
ظاهرا مشکلات سپاهانی ها و پرسپولیسی ها هم حل شده و آنها با هم آشتی کرده اند. این آشتی کنان امروز در ضیافت افطار مشترک بین مدیران و مسوولان دو باشگاه برگزار خواهد شد. شیرینی در این خصوص می گوید: «ما نشستی مشترک در کمیته انضباطی داشتیم و هر دو طرف به این نتیجه رسیدیم که تمام مسائل و قضایا بین دو باشگاه در فضایی کاملامسالمت آمیز حل شود و بین دو باشگاه ارتباطی دوستانه برقرارباشد. ما گفتیم در مورد بازیکنان زیاده خواهی نداریم و با سپاهانی ها به تفاهم رسیدیم. امروز هم قرار است در ضیافتی مشترک در کنار دوستان سپاهانی افطار کنیم.»
شیرینی به محل این ضیافت افطار مشترک اشاره ای نکرد و تنها گفت: «مراسم افطار در همین نزدیکی هاست!»
وی در پاسخ به اینکه منظور شما از این حرف تان که اعلام کرده بودید «پرسپولیس یک بمب در راه دارد» چه بود، گفت: «باور کنید من چنین حرفی نزدم. ما تخریبچی نیستیم!»