ملت ایران: چهارمین دوره مسابقات فوتبال جام ستاره ها که محل حضور بسیاری از ستاره های سرشناس سینما، موسیقی، تلویزیون و ورزش ایران است، از شب گذشته در ولنجک تهران اغاز به کار کرد.
در شب نخست این مسابقات و در بازی افتتاحیه استقلال که بازیکنان سرشناس دهه ٧٠ خود به مانند ادموند اختر، هاشم حیدری، رضا حسن زاده، محمد رضا مهدوی و علی موسوی را در اختیار داشت، ١ - ٠ پدر خوب، قهرمان دوره گذشته را از پیش رو بر داشت. در این بازی پربرخورد علی موسوی زننده تنها گل استقلال بود. هر چند که ابیها یک پنالتی را نیز توسط بهروز پروشخواه از دست دادند. از نکات جالب توجه این مسابقه حضور سامان گوران در ترکیب پدر خوب بود. علی دایی دیگر چهره سرشناس پدر خوب در بازی شب گذشته غیبت داشت.
در مسابقه دوم پرسپولیس به مصاف پاراگ که عادل فردوسی پور نااماده را در اختیار داشت، رفت و در پایان ۴ - ٣ حریف خود را از پیش رو برداشت. پرسپولیس که امسال با یک تیم اماده و کامل به بازیها امده در بازی شب گذشته رضا جباری، سهراب انتظاری، حسین عبدی، حسن خان محمدی و رضا ناصری را در ترکیب خود می دید. گل های پرسپولیس را در این مسابقه سهراب انتظاری، مهدی تارتار، صفدر یوسفلو و حسن خان محمدی به ثمر رساندند.
بازیهای جام ستاره ها امشب با انجام دو مسابقه از گروه دوم پیگیری خواهد شد.
ساعت٢٢:
موسیقی - منتخب ٩٨ فرانسه
ساعت ٢٣:
هنرمندان - رینوزیت