ملت ایران: ماندن شهاب گردان در سپاهان یکی از آن تصمیمات عجیب و غریب دروازه بان های تاپ فوتبال ایران بود که شاید درهمین شروع فصل منجر به پشیمانی شدید این بازیکن شود. شهاب که بعد از نیمکت نشینی در پرسپولیس به سپاهان پناه برد و به محض ورود به این تیم فیکس شد بعد از یکی دو اشتباه در بازی های اول با حمایت ویژه زلاتکو کرانچار در ترکیب اصلی ماند تا در هفته های پایانی بعد از مدت ها بدرخشد و یکی از بهترین های سپاهان باشد.

با این نمایش های جالب تصور می شد جایگاه شهاب در سپاهان محکم شده و او لیگ سیزدهم را به عنوان یکی از ستاره های تیم طلایی پوش نصف جهان آغاز خواهد کرد و البته یکی از مسافران جام جهانی است، حتی اگر قرا رنباشد بازی کند اما سپاهان خیلی زود رحمان احمدی را از سایپا خرید تا شوک عجیبی به گردان بدهد. رحمان بعد از درخشش در تیم ملی برای سومین بار سپاهانی شده و طببعی بود که او هم شماره یک را بگیرد هم اینکه دروازه بان اول سپاهان باشد. با این حال گردان در تصمیمی عجیب از سپاهان نرفت و در حالی که می توانست در تیمی معمولی تر گلر فیکس باشد و بازی کند حاضر شد با آگاهی از اینکه ممکن است نیمکت نشین دائمی باشد در اصفهان بماند!

حالا و دربازی های تدارکاتی پیش فصل شهاب جایی میان ذخیره های جوان و گمنام سپاهان پیدا کرده و به نوعی در محاصره آنها به بازی های رحمان احمدی در ترکیب اصلی نگاه می کند. البته آرش افشین و یعقوب کریمی هم در این تصویر بین نیمکت نشین ها نشسته اند اما مطمئنا آنها به زودی از شهاب و این جوان ها جدا خواهند شد و شاید آن موقع باشد که گردان به خاطر تصمیمی که گرفته مردد و پشیمان شود. هر چند از همین حالا و از خطوط چهره این دروازه بان مازندرانی هم می شود فهمید او شرایط جالبی ندارد!