ملت ایران: تیم فوتبال مس کرمان که بعد از پایان اردوی کرج به کرمان برگشته بود دوباره به تهران آمده تا تمرینات خود را در پایتخت دنبال کند.
ظاهرا بعد از مشکلاتی که در محل تمرین این تیم به وجود آمد و به دلیل اعتراض هواداران این تیم به عملکرد باشگاه در فصل تنقل و انتقالات این تصمیم گفته شده تا مس دور از هیاهو برای اولین بازی فصل خود آماده شود.

تیم مس از یکشنبه شب اردوی یک هفته ای خود را در تهران آغاز کرده و در نخستین دیدار تدارکاتی خود در تهران به پیروزی رسید. ایرج کهندل سرپرست تیم مس کرمان توضیح می دهد: «به منظور انجام چند بازی تدارکاتی و ارزیابی میزان آمادگی و هماهنگی بازیکنان اردویی را در تهران برگزار کردیم. در نخستین دیدار تدارکاتی مان هم عصر دوشنبه به مصاف تیم نیروی زمینی رفتیم که در این دیدار با نتیجه سه بر یک و با گلزنی مصطفی شجاعی، کریم اسلامی و آرش روشنی پور به برتری رسیدیم.»

وی می گوید: «تیم مس امروز(چهارشنبه) هم از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه اکباتان با نفت تهران دیدار خواهد کرد.»

به گفته کهندل تیم مس کرمان با توجه به اینکه در نخستین دیدار خود در تهران به مصاف تیم راه آهن خواهد رفت، احتمال دارد تا دوم مرداد سال جاری زمان آغاز رقابت های لیگ برتر در دوره سیزدهم در تهران بماند تا آمادگی خود را بیشتر حفظ کند ظاهرا. اینطوری هم از دست هواداران معترض در امان خواهد بود هم یک هزینه رفت و برگشت به کرمان را صرفه جویی می کند. البته قطعا هزینه های اقامت ده روزه در پایتخت هم کم نخواهد بود اما دوری از حاشیه ها و حفظ آرامش تیم در تمرینات ارزشش را دارد.