ملت ایران: چند وقتی به علت در دست ترمیم بودن زمین اصلی تراکتورسازای در کمپ اختصاصی این باشگاه تمرینات تیم سرخپوش آذربایجان در زمین فجرعاشورای تبریز انجام می شد اما بالاخره زمین اصلی تمرینی آنها دوباره آماده شد تا از این پس تمرینات شاگردان جلالی در کمپ ادامه پیدا کند.
دیروز اولین تمرین تراکتورسازی در فصل جدید در این زمین انجام شد و بازیکنان به مرور برنامه های تاکتیکی سرمربی پراختند.
قبل از شروع تمرین هم ۱۵ دقیقه کلاس تئوری برگزار شد تا بازیکنان با اندوخته های علمی ورزشی خود تمرین عصر را ادامه دهند. در این تمرین همه بازیکنان حضور داشتند ولی مهدی کریمیان، محمد ابراهیمی و حبیب گردانی که با مصدومیت جزئی همراه هستند زیر نظر دکتر مولایی به صورت اختصاصی تمرین کردند. همچنین دکتر مولایی از پیوستن محسن دلیر به تمرینات گروهی خبر داد و افزود او به مرز آمادگی رسیده و تمرینات تیمی را انجام می دهد. وی همچنین اعلام کرد سه بازیکن مصدوم دیگر تیم هم به مرز ۸۰ درصد رسیده اند و در صورت رهایی از بند مصدومیت به تمرینات گروهی تیم ملحق خواهند شد.
در این جلسه تمرینی هوادارانتراکتورسازی هم مثل روزهای گذشته استقبال بسیار خوبی داشتند و به شدت تیم خود را تشویق می کردند. محمد ایرانپوریانهم که پس از تبرئه شدن از اتهام دوپینگ قرارداد خود را با باشگاه تمدید کرده در تمرینات حاضر بود و به شدت از سوی هواداران تشویق شد.