ملت ایران: بهنام ابولقاسم پور همبازی سابق نکونام و دوست نزدیک این بازیکن می گوید استقلالی ها فعلا با او درباره آینده حرف نزده اند.

ابولقاسم پور ابتدا درباره علت مذاکره اش با استقلالی ها می گوید: «جواد نکونام مشغله هایی به دلیل تولد فرزندش داشت به همین دلیل از من خواست تا به عنوان یک دوست با استقلالی ها درباره آینده اش حرف بزنم.» او درباره روند مذاکرات نکونام با این باشگاه می گوید: «من روز سه شنبه هفته گذشته با علی فتح ا… زاده مدیرعامل استقلال به صورت تلفنی حرف زدم و قرار شد با ایشان چهارشنبه جلسه ای را برگزار کنیم. ولی چهارشنبه خبری نشد و تماسی نگرفتند. روز پنجشنبه و جمع نیز همینطور. خبری نشد.» او اضافه می کند: «روز شنبه نیز یکی از مسئولان استقلال با من تماس داشت اما صحبتی درباره مذاکرات و آینده نکونام نشد. ما همچنان منتظر هستیم که استقلال درباره آینده این بازیکن مذاکراتی را با ما داشته باشد.»

او در پاسخ به این سوال که آیا استقلال نکونام را می خواهد، می گوید: «نمی دانم، به نظر می رسد آنها او را نمی خواهند چراکه از هفته گذشته تا به حال منتظر هستم وقت بدهند و درباره آینده او صحبت کنیم ولی همچنان منتظر هستیم.»

ابولقاسم پور در پاسخ به این سوال که استقلالی ها در مطبوعات گفته اند نکونام در تیم مانده، جواب می دهد: «طبیعتا در فوتبال حرفه ای اگر بازیکن را بخواهند با او مذاکره می کنند نه اینکه در رسانه ها بگویند با او تمام کرده ایم. به قول معروف با حلوا حلوا کردن که دهن شیرین نمی شود. ما منتظر استقلال هستیم.»