ملت ایران: تمرین طلائی پوشان اصفهانی با طراوات خاصی در جریان است و گویا این باشگاه با خرید آس هائی همچون مجتبی جباری، آرش افشین و شجاع خلیل زاده قصد دارد بار دیگر قهرمانی را از پایتخت بگیرد و راهی اصفهان کند. نکته ای که همچنان با گذشت چند روز همچنان داغ و پرطرفدار است، حضور مجتبی جباری، هافبک ارزشمند تیم ملی ایران و اسبق استقلال تهران است که حالا با پشت کردن به آبی پوشان پایتخت به فوتبال کم حاشیه ی اصفهان رو آورده است و قصد دارد در دنیائی جدید اوج گیری کند.
جدیت جباری در دنبال کردن تمرینات خود در کمپ تمرینی سپاهان گویا مثال زدنی است و بدون تردید بوی اثبات می دهد، اثبات به پایتخت نشینانی که ساده انگارانه قید او را زدند!
این هم دیگر استقلالی مستعد در جمع طلائی پوشان است که درست مشابه جباری از انگیزه های بالائی برای درخشش در فوتبال برخوردار است. علی حمودی یکی از ارکان موفقیت تیم قلعه نوئی در فصل گذشته است که حالا در جبهه ی رقیب شهرستانی یعنی سپاهان توپ می زند.
آرش افشین؛ این مهاجم جوان و خوش آتیه گرچه به اروپا نرفت اما راهی تیمی شده است که ایده آل های اروپائی را دنبال می کند و چیزی نمانده است تا استانداردهای اروپائی دریافت کند. افشین حالا بمب انگیزه است و بسیار امیدوار است تحت هدایت کرانچار و در کنار جباری و نویدکیا، به موفقیت های تازه ای در فوتبال ایران دست یابد.
این هم محرم نویدکیا؛ گرچه در انتظار رفتن به آلمان برای پیگیری وضعیت مصدومیت خود است اما با حضور در تمرینات باعثافزایش انگیزه در میان جوانان تیم شده است، به هر ترتیب او مرد سال فوتبال ایران است.
شجاع خلیل زاده؛ او به سپاهان پیوسته است اما کمیته ی انضباطی هنوز رای نهائی در خصوص او را صادر نکرده است و شاید دیگر لبخندهای این ستاره را در فولادشهر شاهد نباشیم!