ملت ایران: فرزاد حاتمی تنها کسی نیست که در مصاحبه هایش به امیر قلعه نویی تاخته. ایمان موسوی مهاجمی که از نفت تهران به استقلال امد و اتفاقا چند گل حساس هم به ثمر رساند، در مصاحبه داغی با برنا حرف های تندی را علیه امیر قلعه بر زبان آورده. بخش جالب مصاحبه او اما انگشت اتهامش به آقای الف یکی از مسوولان استقلال است. استقلال تنها یک آقای الف دارد که در جمع معاونان است. کسی نیست غیر از علی امیری. غیر از امیری الف دیگری در استقلال نداریم. آیا منظور ایمان موسوی همین است؟
*چرا از استقلال جدا شدی؟
عده ای از اطرافیان باشگاه به دنبال منافع شخصی خودشان بودند و آقای الف تأثیر به سزایی در جدایی ام داشت! هواداران حلالم کنند و بدانند موسوی تمام توان خودش را گذاشت اما برای جدایی ام دست هایی در کار بود. من در کل پنج درصد از مبلغ قراردادم را از استقلال را گرفتم و ۹۵ درصد باقی مانده را بخشیدم؛ چون برای مسائل مالی استقلالی نشده بودم و هدف های دیگری داشتم. تنها بازیکنی که در تیم به خاطر پول اعتراض نکرد و حرفی نزد، من بودم اما بدترین رفتارها را با من انجام دادند. این آقایان از هفته سوم دور برگشت آرامش من را گرفتند و مشکلاتی را درست کردند تا به آرزوی خود برسند.
*هر کس در نیم فصل دوم سال گذشته به استقلال آمد به سرنوشت تو دچار شد. در این باره چه نظری داری؟
همه خریدهای نیم فصل برای استقلال زحمت کشیدند و نفرات تأثیر گذاری بودند. من و حاتمی چندین گل ۳ امتیازی به ثمر رساندیم اما بدترین رفتارها با ما شد. از امیر قلعه نویی خیلی چیزها آموختم و یاد گرفتم باید در این فوتبال مثل سنگ محکم باشی تا به موفقیت برسی.
* درخصوص جدایی مجتبی جباری چه صحبتی داری؟
جباری یکی از بزرگ ترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران و استقلال است و واقعاً توانمندی های بی نظیری دارد. وقتی با جباری این گونه برخورد می کنند، من که جای خود دارم! استقلال قدر جباری را ندانست و این بازیکن می تواند در سپاهان این موضوع را بار دیگر به اثبات برساند. جباری هر جای دنیا بود مجسمه اش را با طلا می ساختند اما در فوتبال ایران از این خبرها نیست. با جواد نکونام هم این گونه برخورد شد و انگار نه انگار که جواد کایپتان تیم ملی است و سال های در اسپانیا بازی کرده است. بازیکنان اوساسونا زیر پیراهن های خود عکس نکونام را می گذارند اما استقلالی ها رفتار خوبی با جواد انجام نداده اند!