ملت ایران: کل کل مدیرعاملان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات گویا دیگر از حد اعتدال خارج شده است و حالا شان مدیریت این دو باشگاه بزرگ که سابقه ای به وسعت تمام فوتبال این مرز و بوم دارند، را به خطر انداخته است و به نظر می رسد کسی باید یک نهیب به مدیرعاملان این دو باشگاه که عنوان فرهنگی و ورزشی را در عنوان خود یدک می کشند، بدهد تا شاید این گونه منزلت یک باشگاه را با اظهارنظرهای بی مورد در مورد تیم رقیب و سیاست های آن در پنجره ی نقل و انتقالات به خطر نیندازد.
رضا محمدی، دروازه بان پرسپولیس در مصاحبه ای در واکنش به اظهارنظرهای علی فتح اله زاده، مدیرعامل استقلال در مورد مبلغ قرارداد بازیکنان پرسپولیس، حرف های این مدیر را " چیپ و ارزان قیمت " خواند که شاید برای مدیریت باشگاهی همچون استقلال که مدعی قهرمانی در لیگ قهرمانان برای سومین مرتبه است، بسیار کسرمنزلت است!
حرف های رضا محمدی در این رابطه به شرح زیر است:
این ها صحبت های «چیپی» است که درباره ی بازیکنان ما مطرح می شود. خیلی از بازیکنان ما برای فصل جدید حتی پیش پرداخت هم دریافت نکردند ولی با تمام وجود در گرما تمرین می کنند. این حرف های بسیار ارزان قیمتی است که بیان می شود و اصلا در حدی نیست که در موردش فکر کنیم. "