ملت ایران: از ابتدای فصل امسال شایعات فراوانی پیرامون قضیه نکونام واستقلال به گوش می رسید. شایعاتی که هربار اختلاف یک شخص جدید با نکونام را عامل تردید او برای امضای قرارداد با این تیم معرفی می کرد. یک بار صحبت از اختلاف او با رحمتی بود، بار دیگر نام قلعه نویی به میان می آمد و دست آخر هم شایعه اختلاف او با یکی از معاونان باشگاه مطرح شد.

اما در میان همه این شایعات آنی از همه جالب تر بود که می گفت: رحمتی برای استقلال شرط گذاشته که نکونام نباشد وگرنه امضا نمی کند. البته برای رحمتی همیشه از این دست شایعات می سازند و زمانی که به استقلال آمد هم شایعه کرده بودند که رحمتی خودش مربی گلرها و دروازه بان دوم تیم را با خود می آورد که این شایعه بی اساس به جایی نرسید.

در جلسه منصوریان و رحمتی، سید مهدی از منصوریان خواست تا تمام تلاشش برای حفظ نکونام را

انجام دهد و خودش به شایعاتی که درباره شرط گذاشتنش با باشگاه مطرح شده بود اشاره کرد و گفت: من به جان بچه هایم قسم می خورم که این صحت ندارد و من برای باشگاه شرطی نمی گذارم. می توانی از حاجی بپرسی. من هیچ اختلاف سنگینی با نکونام ندارم که بگویم یا من یا او. این حرف ها برای خراب کردن من است. به نکونام از طرف من این را بگو. من اهل این حرف ها نیستم.

منصوریان هم که از این حرف ها خیلی خوشحال شده بود به رحمتی پیشنهاد کرد تا در جلسه افطاری امیر قلعه نویی و جواد نکونام شرکت کند تا این دو برای بار سوم حرف هایشان را به هم بزنند.