ملت ایران: یدالله اکبری بازیکن سابق تیم ملی حالا پس از گذراندن دوره های مربیگری می خواهد با پاس به لیگ برتر صعود کند.
در همین زمینه این هافبک سابق استقلال و پاس، گفت: من به اصرار دوستانم دوره های مربیگری را گذراندم و حالا می خواهم با قدرت کارم را شروع کنم. زودتر از این هم پیشنهاد داشتم اما واقعاً نمی خواستم وارد شوم. زمانی که دیدم پاس با داشتن تماشاگران خوب و مسئولین دلسوزی که دارد در این جایگاه حضور دارد تصمیم گرفتم خاطرات خوبی که در پاس داشتم را به نوعی دیگر تکرار کنم.
من روزهای خوبی را در همدان بودم و تیم خیلی خوبی داشتیم و حالا تحمل این را ندارم که پاس را در لیگ یک ببینم. لیگ یک جای مربیان شجاع است که باید فقط به صعود فکر کنند.
او درباره حضورش در پاس می گوید: صحبتهایی پیرامون رفتنم به پاس با مسئولین این تیم داشته ام اما هنوز چیزی مشخص نیست. اما اگر این اتفاق بیفتد می خواهم مردم کمک کنند تا بتوانیم روزهای خوب فوتبال را به این شهر برگردانیم. همدان باید در لیگ برتر سهمیه داشته باشد و اگر خدا بخواهد و مسئولین به من اعتماد کنند می خواهم مثل رسول خطیبی این تیم را بالا بیاورم.
اکبری در پایان گفت: امیدوارم چه باشم و چه نباشم این تیم به لیگ برتر صعود کند چون دوست ندارم این تیم را در این جایگاه ببینم. مردم همدان لیاقت داشتن یک تیم در لیگ برتر فوتبال را دارند.