ملت ایران: کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: قصد ندارم باخت را توجیه کرده و بهانه بیاورم اما باور کنید که بسیار خسته بودیم.

سعید معروف پس از شکست سه بر صفر مقابل آلمان در لیگ جهانی اظهار داشت: بازیکنان ما در این مسابقه تمام تلاش خود را انجام دادند. من نمی خواهم بهانه بیاورم اما واقعاً بازیکنان خسته بودند و از چهره آنها نیز معلوم بود.

وی ادامه داد: شاید اگر گیم دوم نتیجه برعکس می شد می توانستیم به مسابقه بازگردیم اما این اتفاق نیفتاد. در همین حد برای ما خوشحال کننده است که تمام بازیکنان، کادر فنی و فدراسیون و به خصوص هواداران تمام تلاش خود را کردند.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: ورزش همین است یک روز می بریم و یک روز بازنده هستیم. امروز شرمنده مردم شدیم و امیدوارم در مسابقات و رقابت های آینده نتایج مطلوبی را کسب کنیم.

وی در خصوص اینکه مربی آلمان کری خوانی زیادی داشت، عنوان کرد: مربی آلمان یک مقدار بیماری پرحرفی دارد. در بازی قبلی نیز اعتراض زیادی داشت. در هتل هم همین کری خوانی ها را داشت. البته مجبور است چون مقابل این همه تماشاگر نمی تواند کاری کند اما متأسفانه روند بازی هم به شکلی شد که آنها برنده شدند.