ملت ایران: مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: اینکه گفته می شود نکونام به تراکتور سازی می رود را خبر ندارم.

امیرحسین صادقی پس از ثبت قرارداد خود در هیئت فوتبال استان تهران با اشاره به این موضوع گفت: ما پیش از این قراردادمان را ثبت کرده بودیم و امروز فقط برای کامل کردن مدارکمان به هیئت فوتبال آمدیم.

وی در خصوص اینکه امسال مشکلاتی در ثبت قراردا د ها به وجود آمده است گفت: طبق قانون هایی که گذاشتند باز هم قرارداد ها در هیئت فوتبال ثبت می شود و البته دیگر لازم نیست که رقم قرارداد و دیگر مسائل در اینجا عنوان شود. مثلا در اسپانیا که نمی گویند مسی چقدر از بارسلونا می گیرد.

وی در خصوص اینکه گفته می شود امسال بازیکنان با رقم های میلیاردی به استقلال آمده اند گفت: من با قراردادی تریلیاردی به استقلال آمدم البته استقلال بزرگتر از مبالغ است و هر بازیکنی که به اینجا می آید به عشق پیراهن این تیم در اینجا حضور دارد. تیم های دیگری هم هستند که به جز استقلال و پرسپولیس پول های خوبی به بازیکنان می دهند.

مدافع تیم استقلال در خصوص آخرین شرایط خود نیز گفت: بعد از اینکه بازی های تیم ملی تمام شد تنها سه جلسه با تیمم تمرین کردم و امروز صبح هم نتوانستم خوب تمرین کنم. قرار است از بعد از ظهر دوباره تمریناتم را با استقلال استارت بزنم.

صادقی در خصوص اینکه آیا از نکونام خبر دارد یا خیر گفت: من دو روز پیش با او صحبت کردم و تولد فرزندش را تبریک گفتم اما باشگاه از او باخبر است و من خبری ازا ینکه او چه تصمیمی دارد، ندارم.

وی در پایان در خصوص اینکه گفته می شود نکونام به تراکتور سازی می رود گفت: واقعا از این موضوع اطلاعی ندارم.