ملت ایران:مهدی رحمتی عصر امروز با حضور در هیات فوتبال استان تهران قرارداد خود را برای یک فصل دیگر با استقلال تمدید کرد.
وی در گفت وگو با سایت باشگاه استقلال در این خصوص به صحبت پرداخت:
*پیش از ثبت قرارداد با مدیرعامل استقلال در نشستی حضور پیدا کرده بودی، در این خصوص توضیح می دهی؟
جلسه ای در کار نبود. در طی یک ماه اخیر بارها به دلایل مختلف به دیدار آقای فتح الله زاده رفته بودم که این قرار ملاقات ها می توانست در مورد قرارداد خودم یا قرارداد بچه ها و یا حتی صرف ناهار باشد.
*در نهایت قراردادتان را با استقلال نهایی کردی؟
قرارداد من با استقلال از مدت ها پیش برای خودم ثبت شده بود، چرا که در طی این مدت اگر پیشنهادی هم به من می شد، به ضرس قاطع به آنها اعلام می کردم که چون بازیکن استقلال هستم با هیچ تیمی مذاکره نمی کنم.
*در طی مدت اخیر شاهد این بوده ایم که کمتر با رسانه ها در ارتباط هستیی، علتش چیست؟
بحثمصاحبه نکردن نیست. من موظف هستم به هر سوالی در مورد فوتبال خودم جواب بدهم، ولی الان یک شرایطی حاکم شده که هر چه من می گویم چندین برداشت متفاوت از آن صورت می گیرد. البته خودم هم در به وجود آمدن این شرایط سهیم هستم ولی نمی دانم چرا هر کاری می خواهم انجام دهم عده ای هستند که با عینک منفی نگری دنبال ایراد گرفتن از آن هستند.
*مسئولان باشگاه استقلال پیش از این گفته بودند که امسال در کار جذب بازیکنان جدید کمک زیادی به باشگاه کرده ای؟
وقتی یک کار گروهی باشد، همه موظف به کمک کردن هستند، حتی فراتر از وظیفه شان. شما در فوتبال شاهد هستید که گاهی یک مدافع جلو می رود و گل می زند و یا یک مهاجم عقب می کشد و به کار دفاعی تیم کمک می کند. کار ما دقیقا همین است. از آنجایی که با بعضی بازیکنان به واسطه حضور در باشگاه های قبلی ام رابطه نزدیک دارم وقتی مدیرعامل از من می خواهد که با آنها صحبت بکنم این درخواست را رد نکرده و سعی می کنم که آن را به درستی انجام دهم، امسال هم اگر کاری از عهده ام برآمده باشد برای هر چه بهتر بسته شدن تیمم انجام دادم و به نوعی خودم را موظف به کمک به استقلال می دانستم.