ملت ایران: هافبک استقلال می گوید قرارداد میلیاردی نه در سپاهان داشته و نه در استقلال چنین قراردادی را امضا کرده است.

احمد جمشیدیان پس از امضای قراردادش با استقلال در این باره، گفت: من با استقلال پیش از این قراردادم را بسته بودم و تنها چند مساله مثل مشخصات و چیزهای کوچک باقی مانده بود که امروز آمدم و امضا کردم. قرارداد هم یک ساله است و امیدوارم در استقلال موفق باشم.

او در پاسخ به این سوال که گفته می شود بازیکنان استقلال قراردادی میلیاردی بسته اند؟ بیان کرد: هر کس بالای یک میلیارد گرفته نوش جانش، اما نه در سپاهان و نه در استقلال من میلیاردی پول نگرفته ام.

هافبک این فصل استقلال در پاسخ به سوالی درباره پیوستنش به استقلال، افزود: من پیش از رفتن به سپاهان حرف استقلال آمدنم بود. دو بار هم زمانی که در سپاهان بودم تا آستانه استقلال پیش رفتم. امسال بازیکن آزاد بودم و خوشحالم که به استقلال آمدم.

جمشیدیان در پاسخ به این سوال که آیا از سپاهان طلب دارد یا خیر؟ بیان کرد: کمی طلب دارم، ولی مشکلی نیست و فکر می کنم که حل می شود.

هافبک این فصل استقلال در پایان با آرزوی موفقیت برای استقلال گفت: من به امید موفقیت به استقلال آمده ام و آمده ام که در موفقیت تیمی مان موثر باشم. همچنین می خواهم قابلیت های فنی ام را افزایش دهم و ان شاءالله که برای قهرمانی آماده تر شویم.