ملت ایران: مهاجم استقلال می گوید برای طلب ۳۶۰ میلیونی اش از پرسپولیس با شیرینی صحبت هایی داشته است.

محمد قاضی، پس از امضای قراردادش با استقلال در این باره، گفت: من قراردادم را با استقلال امضا کردم. ان شاءالله که سال خوبی در پیش رو داشته باشم. استقلال تیم بزرگی است و از بازیکنان، کادر فنی و مدیریت بزرگی برخوردار است. امسال سال سختی است، چرا که در مراحل بالای آسیا هستیم. قطعا این مساله فشار زیادی را روی ما خواهد آورد، اما با همدلی می توانیم به پیش رویم و دست پر بیرون بیاییم. می توانیم در آسیا موفق باشیم.

او در ادامه با اشاره به این که قراردادش یک ساله است و در پاسخ به این سوال که گفته می شد از آمدن به استقلال پشیمان است؟ بیان کرد: متاسفانه عده ای برای من حاشیه ایجاد می کنند. من در اردو بودم، ولی چند روزنامه نوشته اند که من از آمدن به استقلال پشیمانم. من نمی دانم این صحبت ها را از کجا در می آورند. در صورت ادامه این وضعیت از آنها شکایت می کنم. خدا را شکر خود آقای قلعه نویی در جریان است. واقعا درست نیست که در خارج از اردو چنین صحبت های مطرح می شود.

مهاجم این فصل استقلال در پاسخ به این سوال که گفته می شد دلیل ناراحتی او پاس ندادن بازیکنان به او بوده است؟ اظهار کرد: من اصلا تا قبل از بازی با دیناموکیف اوکراین بازی نکرده بودم که کسی بخواهد به من پاس بدهد یا ندهد. از طرفی دیگر من با همه بازیکنان استقلال رفیق هستم و با آنها در تیم ملی و در جاهای دیگر بازی کرده ام. شرایط فنی و رفاقتی استقلال خیلی خوب است. همه بزرگ تر هستند و این صحبت ها مطرح نیست. من برای روزنامه ای که این صحبت ها را نوشته است، متاسفم. ان شاءالله که در طول فصل تلاش کنیم تا هواداران خوشحال شوند و دل آنها را با موفقیتمان شاد کنیم.

قاضی در پاسخ به این سوال که گفته می شود سعید شیرینی، سرپرست پرسپولیس از او خواسته بوده که به پرسپولیس بیاید و شاید همین مساله شایعات را دامن زده است؟ گفت: من با آقای شیرینی چند مذاکره داشتم که برای طلب ۳۶۰ میلیونی ام بود. من چکی از پرسپولیس دارم که هنوز پاس نشده است. در حاشیه این جلسات سرپرست پرسپولیس از من خواست که به پرسپولیس برگردم، ولی من به او گفتم وقتی در جایی قول دهم که می مانم، روی حرفم خواهم ایستاد.

مهاجم استقلال در پایان با اشاره به موفقیت استقلال در آسیا، بیان کرد: همه ما وظیفه داریم که در موفقیت استقلال و کشورمان تلاش کنیم و من می خواهم از استقلال به تیم ملی برسم.