ملت ایران: کارلوس تبس ستاره آرژانتینی دنیای فوتبال که در بازار نقل و انتقالات تابستانی از منچسترسیتی جدا شد و به یووه پیوست، اولین جلسه تمرینی اش را با بینکونری برگزار کرده است.

او براین باور است که این جلسه تمرینی سخت تر از تجربیاتی بوده که او در لیگ برتر تجربه کرده و به این نکته اشاره کرد که آماده است تا به شدت برای تیم جدیدش تلاش کند.

تبس باتجربه با قراردادی ۱۲ میلیون یورویی از منچسترسیتی به یوونتوس پیوست و تمایل زیادی دارد تا به هواداران بینکونری ثابت کند که می تواند با پیراهن این تیم موفق باشد.

تبس در صحبت هایی به خبرنگاران گفت: «بعد از اولین جلسه تمرینی ام با یوونتوس متوجه شدم که باید خیلی بیشتر از انگلیس بدوم. حس کردن احساسات هواداران برای من واقعا مهم است. من به اینجا آمده ام تا به شدت تلاش کنم و تنها با سپری شدن نیمی از اولین جلسه تمرینی ام در یوونتوس کافی بود که متوجه شوم که دراینجا باید سخت تر از انگلیس تلاش کنم.»

تبس دراین فصل پیراهن شماره ۱۰ بینکونری را برتن خواهد کرد؛ پیراهنی که آخرین بار به الساندرو دل پیرو اختصاص یافته بود. تبس درادامه به این نکته اشاره کرد که افتخار پوشیدن پیراهن دل پیرو بیشتر او را هیجان زده می کند تا مضطرب.

تبس ۲۰ ساله دراین باره گفت: «پوشیدن پیراهن ۱۰ دل پیرو وزنه سنگینی بردوشم نیست. این باعثمی شود که حس کنم مهم هستم و از چنین محبت هایی برخوردارم. من به تیمی پیوسته ام که آماده است تا برای فتح سومین اسکودتوی متوالی اش جنگیده وتاریخ ساز شود. تیمی که معتقد است که توانایی رقابت برای قهرمانی درلیگ قهرمانان اروپا را نیز دارد.»