ملت ایران: سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: خوشحالم که مقابل آلمان اولین پیروزی سه بر صفر خود در لیگ جهانی را کسب کردیم.

به گزارش فارس، خولیو ولاسکو پس از پیروزی سه بر صفر تیم ملی والیبال ایران برابر آلمان در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: اول از همه خوشحالم که نخستین پیروزی سه بر صفر خود را در لیگ جهانی کسب کردیم. این پیروزی در ماه رمضان کسب شد و تمام مردم از این پیروزی خوشحال شدند.

وی ادامه داد: قبل از بازی به بازیکنان گفتم که مردم آنها را خیلی دوست دارند چرا که با قلب خود به مصاف حریفان می روند اما من همیشه به فکر بازیکنان اهمیت می دهم. ملی پوشان ایران در تاکتیک بهتر شده اند و نوسان زیادی ندارند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: کلید پیروزی ما زدن سرویس های خوب بود و فکر می کنم با همین سرویس ها حریف را دچار مشکل کردیم. از طرفی آمار دریافت هایمان هم خوب بود. سعید معروف هم خیلی خوب تاکتیک های مدنظر کادر فنی را اجرا کرد.

وی با بیان اینکه فکر می کردیم سه بر صفر آلمان را شکست دهیم ادامه داد: بعد از گیم دوم تمرکز خود را از دست ندادیم و تا آخر بازی روند خوب خود را حفظ کردیم. خوشحالم که این عادت آسیایی را که بازیکنان بعد از کسب هر امتیاز به نشانه خوشحالی دور زمین می چرخند را از سر بازیکنان ایران انداخته ام.

ولاسکو خاطرنشان کرد: در این دوره از مسابقات می خواستیم چیزهای زیادی یاد بگیریم و فکر می کنم به هدف خود هم رسیدیم. حالا نه تنها ایرانی ها به والیبالیست های خود افتخار می کنند بلکه من هم به بازیکنانم می بالم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: در تیم های مختلفی مربیگری کرده ام در خصوص این بازی ما حرفی از خستگی نزدیم چرا که همه حتی آلمانی ها هم خسته بودند و این یعنی لیگ جهانی والیبال. باید یاد بگیریم که مقاوم باشیم و کمتر غر بزنیم.