ملت ایران: کریم انصاری فر، آقای گل سابق فوتبال ایران، امسال در تیمی غیر از پرسپولیس به بازی ادامه خواهد داد. این خبری است که ۲۴ ساعت پس از توافق نامه ظاهری طرفین برای ادامه همکاری کریم و پرسپولیس متشرشده و البته قطعیت دارد.

چند ساعتی پس از ملاقات سرمربی پرسپولیس با این بازیکن اردبیلی و در حالی که به نظر می رسید شانس کریم برای بازگشت به پرسپولیس به حداکثر رسیده، علی دایی نتوانست خود را قانع کند که کریم را به تیمی برگرداند که حداقل از نظر بدنی یک ماه عقب تر از دیگران است.

کریم و دایی در جلسه ای که با پیشنهاد و وساطت دوستان مشترک برگزار شد، شرایط را به هم گفتند که ظاهرا کریم به دایی گفته بود همچنان از یک تیم خارجی پیشنهاد دارد و دایی هم به او پیشنهاد کرده امروز به انصاری فر پیغام داد که جذب او به دلیل لزوم حفظ انضباط تیمی مقدور نیست.

این دو در دو مقطع زمانی(۱۵ روز و یک ماه پیش) هم با هم نشستی برگزار کرده بودند که انصاری فر بعد از آن در تمرینات حاضر نشده بود. علی دایی در جلسه دیروز، این نکات را به وی یادآوری کرده و گفته بود که از عدم حضور او در اردوی سرعین و بستن موبایل بسیار ناراحت شده. به گفته نزدیکان دایی، کریم، گزینه اول دایی برای تمدید قرار داد بوده اما بعد پیچاندن های کریم، آنها سیدصالحی را جذب کرده اندو

اینکه دایی روی انضباط تیمش تاکید دارد، نکته مهمی است. حتی به قیمت نداشتن یک ستاره. ستاره ای که حالا باید یا به تراکتور برود یا به سوئیس یا ترکیه؛ دوکشوری که می گوید از آنجا پیشنهاد دارد. کریم بعد از قطعی شدن این مسئله با خبرگزاری فارس صحبت کرده و توپ را به زمین باشگاه انداخته است و این موضوع باعثشده باشگاه پرسپولیس درباره شرایطی که انصاری فر برای تمدید قراردادش گذاشته بود، پرده بردارد. شرایطی که البته از سوی انصاری فر تکذیب شده.

جدایی انصاری فر، از آخرین اخبار مهم فصل نقل و انتقالات است. اوکه گفته حتما به پرسپولیس برمی گردد، کجا خواهد رفت؟