ملت ایران:دیناموکی یف اوکراین هم مغلوب استقلال شد. در این خصوص صحبت کنید؟
من فکر می کنم مقابل دیناموکی یف توانستیم روز خوبی داشته باشیم اگرچه آنها هم در برخی دقایق بازی ما را تحت فشار گذاشتند. با این وجود همانطور که اشاره کردید هر دو تیم در میانه فصل بدنسازی شان بودند و طبیعی بود که روند بازی، متفاوت باشد.

این دومین بازی تدارکاتی استقلال پیش از شروع فصل بود؛ فکر می کنید این بازی ها چقدر به استقلال کمک کند برای شناختن نقاط ضعف و قوت؟
بازی های تدارکاتی در این مقطع از فصل دقیقا به همین دلیل انجام می گیرند. البته به نظرم در این بازی محک جدی تری نسبت به بازی اول خوردیم چرا که حریفمان، تیمی مطرح در اروپا بود. به هرحال بازی با تیم های بزرگ مزیت هایی دارد که به شناخت هرچه بیشتر تیم کمک می کند.

در این بازی بازوبند کاپیتانی را هم بر بازو داشتی.
این لطف کادر فنی و بچه ها بود که بازوبند کاپیتانی را بر بازو بستم. جا دارد از همین جا تشکر ویژه ای داشته باشم از فتح الله زاده، تمام بچه های تیم و همینطور اعضای کادر فنی که خیلی خوب من را پذیرفتند. این موضوع نظر کادر فنی بود و من خیلی خوشحال شدم و البته باعثافتخارم بود که توانستم در این بازی بازوبند تیم استقلال را به بازو ببندم.

فکر می کنید این اردو چقدر می تواند برای استقلال مفید باشد؟
اینجا صبح و عصر تمرین می کنیم و کادر فنی هم تمرینات تحت فشار را برایمان طرح ریزی کردند. به نظرم ثمره این اردو را می توانیم در بازی های لیگ ببینیم چرا که بهترین تمرینات را داشتیم.

ارزیابی تان از قرعه کشی سیزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر چطور است با توجه به اینکه در بازی اول بایستی به تبریز بروید؟
تیمی که می خواهد قهرمان شود برایش نام حریف تفاوتی نمی کند. من امیدوارم بتوانیم لیگ را از بازی اول با قدرت شروع کرده تا انشاء الله در نهایت قهرمانی را مال خود کنیم.