ملت ایران: امید عالیشاه که همراه با علی دایی و کادر فنی اش از راه آهن به پرسپولیس آمده درباره شرایط تیم جدیدش و تمرینات پیش فصل گفت: «برد مقابل تراکتورسازی روحیه خوبی در تیم ایجاد کرده است. این پیروزی را در حالی به دست آوردیم که بدن‌ها هنوز سنگین است و به شرایط عادی برنگشته اما از نظر روحی تاثیر خوبی گذاشت.»

وی ادامه داد: «با توجه به عقب افتادن دیدارهای لیگ تا شروع مسابقات فرصت کافی داریم تا آماده شویم. تلاش می‌کنیم با توجه به بازی‌های تدارکاتی که آقای دایی در نظر گرفته‌اند از نظر بدنی و تاکتیکی به شرایط مطلوب برسیم و بتوانیم فصل را با نتایج خوب شروع کنیم و زمان را از دست ندهیم.»

هافبک پرسپولیس درباره فشار توقعات از تیم ناشی از شرایط تیم در سال‌های گذشته توضیح داد: «فشار توقعات از تیم پرسپولیس همیشه بالا است و این وضعیت تشدید شده به همین دلیل تلاش می‌کنیم از هفته ابتدایی بتوانیم به نتیجه برسیم تا این فشار را کمتر کنیم. از سوی دیگر شرایط با دو سال گذشته از این جهت متفاوت است که یک مربی خوب و با تجربه مثل علی دایی بالای سر تیم است.»

عالیشاه درباره شرایط خود در پرسپولیس و اینکه بتواند در تیم ملی جایگاه محکمی پیدا کند گقت: «اینجا جو خوبی وجود دارد. در کل همه چیز خوب پیش می‌رود. البته طی روزهای گذشته یک آسیب‌دیدگی از ناحیه کمر داشتم که بیشتر گرفتگی عضلانی به نظر می‌رسید و منتظر جواب MRIهستم. گذشته از این مشکل خاصی وجود ندارد.»

وی ادامه داد: «طبعا هدف هر فوتبالیستی راهیابی به تیم ملی است ولی قبل از آن باید در بازی‌های لیگ و برای باشگاهم بازی‌های خوبی انجام بدهم. انتخاب پرسپولیس برای من یک انتخاب آگاهانه بود. از یک طرف پرسپولیس تیم بزرگی است و از سوی دیگر حضور شخص آقای دایی بسیار تاثیرگذار بود. من دو سال با ایشان کار کرده‌ام و شناخت خوبی که از من دارند، کمک بزرگی برای رسیدن به موفقیت خواهد بود.»

هافبک - مهاجم پرسپولیس درباره پست بازی خود و دیدگاه‌های متفاوت درباره جوانگرایی پرسپولیس اینگونه می‌گوید: «آقای دایی در راه آهن بیشتر در هافبک چپ و راست از من استفاده می‌کرد و الان در تمرینات هم غیر از این نیست. در مورد مجموعه تیم هم فکر می‌کنم الان پرسپولیس با درایت سرمربی و مسوولان تیم به تعادل خوبی رسیده است. در تیم، هم بازیکنان با سابقه و هم بازیکنان جوان حضور دارند. ما هم جوان‌های بی‌تجربه نیستیم. هر چند پرسپولیس برای هر فوتبالیستی یک تجربه متفاوت است اما در اروپا می‌بینیم که سن و سال ما سنی است که بازیکنان در آن اوج می‌گیرند.»