ملت ایران: مدافع فصل گذشته استقلال تهران با رد خبر پیشنهاد یک و نیم میلیاردی سپاهان به خودش می گوید، مسوولان استقلال می خواهند او را روبه روی هواداران قرار دهند.

علی حمودی درباره آخرین وضعیت سپاهان گفت: شرایط بسیار خوبی داریم. اردویی هم که داشتیم، مفید بود و سپاهان همان گونه که انتظار داشتیم، تیم بسیار خوبی است. تعداد زیادی از بازیکنان سپاهان را می شناختم و جو بسیار صمیمی و دوستانه ای در این تیم برقرار است. سپاهان از مربی خوبی برخوردار است که با همه بازیکنان رابطه ای صمیمی دارد و شرایط این باشگاه بسیار خوب است.

او در پاسخ به این سوال که شنیده شده فتح الله زاده مدعی پیشنهاد یک و نیم میلیاردی سپاهان به او شده است، اظهار کرد: دوست ندارم در این باره صحبت کنم اما باید بگویم پیشنهاد سپاهان این قدر نبود. متاسفانه می خواهند کسانی را که از استقلال می روند برابر هواداران قرار دهند. این درست است که هر بازیکنی که از استقلال می رود را پولکی خطاب کنیم و جوری رفتار کنیم که انگار بازیکنان به خاطر پول این تیم را ترک کرده اند؟

مدافع فصل گذشته استقلال در پاسخ به این سوال که امیری گفته بود، حمودی توافقاتش را با سپاهان کرده بود و مذاکره اش با استقلال به نوعی فریب افکار عمومی بود، بیان کرد: این طور نیست. با خود امیری به صورت تلفنی صحبت کرده و رفته بودم که قراردادم را امضا کنم اما آنها مدیربرنامه ام را راه ندادند. مگر چقدر از قوانین سر در می آورم؟ چرا مدیر برنامه هایم را راه ندادند؟

مدافع این فصل سپاهان در ادامه با آرزوی موفقیت برای جباری در سپاهان افزود: جباری در سپاهان قطعا موفق خواهد بود. او بازیکن بزرگی است و نیاز ندارد که در تیم جا بیفتد؛ چرا که یک بازیکن حرفه ای است و حتما قابلیت هایش را در سپاهان نشان می دهد.

حمودی در پایان از اهداف خودش و سپاهان صحبت کرد و گفت: سپاهان برنامه دو ساله ای برای کسب قهرمانی آسیا دارد و به اضافه آن به دنبال موفقیت در لیگ و جام حذفی هم هست. من هم می خواهم در موفقیت این تیم بزرگ سهیم باشم. سپاهان یکی از قطب های فوتبال ایران شده و می خواهم از سپاهان به تیم ملی برسم.