ملت ایران: هادی عقیلی از خریدهای کلیدی سپاهان است. مدافع وسط باتجربه ای که پیش فصل خوبی هم داشته و با انگیزه کافی لیگ را آغاز می کند.

اوضاع سپاهان؟

خوب است. بعد از اردو در حال استراحت هستیم و آماده می شویم تا تمرینات خود را ادامه دهیم.

ظاهرااردوی خوبی برگزار کرده اید؟

بله ما ۴تا بازی کردیم که برای آمادگی ما خیلی خوب بود.

ما با تیمهایی از اتریش و کرواسی و اوکراین و بوسنی بازی کردیک که ۲تا از آنها از تیمهای خوب بودند و در لیگ اروپا شرکت داشتند.

طبیعتاً بازی با آنها توان مارا افزایش می دهد و به ما کمک می کند.

نظرت در مورد آمدن مجتبی جباری به سپاهان چیست؟

خب خیلی می تواند کمک کند. مجتبی بازیکن بزرگی است و در پست او هم در ایران کم بازیکن داریم. پست او حساس است و حتی در تیم ملی هم در این ناحیه ما مشکل داشتیم. قطعاً مجتبی می تواند کمک زیادی به ما کند.

ممکن است جباری با کرانچار از نظر اخلاقی به مشکل بخورد؟

من از اخلاقیات مجتبی خبر ندارم و در همان حدی که در تیم ملی بودم با ایشان آشنایی دارم ولی فکر نمی کنم قرار باشد مشکلی به وجود بیاید چراکه آقای کرانچار هم آدم با شخصیتی است و حرفه ای. در مورد جباری و حضورش در سپاهان هم باید بگویم قبلاً هم ستاره هایی از استقلال جدا شدند و بدون مشکل و بی حاشیه در سپاهان بازی کرده اند.

سپاهان در یارگیری موفق بود؟

هرچند که زیاد شلوغش کردند و در رسانه ها یارگیری سپاهان را بزرگ جلوه دادند اما فکر می کنم آنقدرها هم عجیب و غریب یارگیری نکردیم و فقط در پست های مورد نیازمان بازیکنانی را جذب کردیم.

موضوع ناراحتی ات از سایت گل چه بود؟

شما خبری را به نقل از یکی از سایت ها گذاشته بودید که البته بعد از مدتی کوتاه این خبر برداشته شد اما واقعیت این است که سایت شما بزرگ و تاثیر گزار است و همان چند ساعتی هم که خبر روی سایت شما بود اتفاقات زیادی افتاد و حتی کامنت هایی که برای این خبر آمد مرا ناراحت کرد. بعد از آن مهدی رحمتی به من زنگ زد و ابراز ناراحتی کرد و از دست من گله کرد. من هم در جواب مهدی گفتم که تو مرا می شناسی که اهل این حاشیه ها نیستم چطور باورت شد من گفته باشم که سیاه تو شدم؟ من مصاحبه ای نکردم و فقط نقل قول بوده است که آن هم دروغ بوده حقیقت نداشته است. من انتظار داشتم سایت معتبری مثل شما در ابتدا با خود من حرف می زد تا واقعیت را بداند چرا که با این کار با آبروی من بازی شد و برایم حاشیه به وجود آورد. من اهل قسم خوردن نیستم اما خدارا شاهد می گیرم که این موضوع صحت نداشت و اصلاً ماجرای من به مهدی رحمتی ربطی نداشت همانطور که ماجرای او به من ربطی نداشته است. من و مهدی باهم دوست هستیم و همیشه برای موفقیت تیم ملی آرزو کردیم. شما خودت شاهدی که قبل از بازی با کره گفتم ما می بریم و بر خلاف خیلی ها گفتم ایران به کره بباز نیست چرا که ما گربه سیاه کره هستیم.

رفتن تیم ملی به جام جهانی باعثارتقای فوتبال شد که به نفع همه است. من هم حالا در خدمت تیم باشگاهی ام هستم و تمام تلاشم را می کنم تا بهترین باشم. اگر خدا بخواهد کیروش هم می خواهد و به تیم ملی برمی گردم اگر هم قسمت نباشد که باز هم به خدا توکل می کنم.

از بابت آن خبر از تو و رحمتی عذر می خواهیم. ناراحتی در تیم ملی نیستی؟

خیلی ناراحتم مگر می شود سالها زحمت و تلاشم را در تیم ملی فراموش کنم؟ بله، خیلی ناراحتم اما نمی خواهم شرایطی به وجود بیاید که آقای کیروش اذیت شوند. ایشان به نظر من مربی بزرگی هستند که تیم ملی را هم به جام جهانی برده اند و موفق هستند. اگر قسمت شد در خدمت تیم ملی باشم اگر هم نه بازهم خدا بزرگ است و به فوتبالم ادامه می دهم