ملت ایران: تیاگو الکانتارا، بازیکن جوان وبرزیلی الاصل باشگاه بارسلونا فصل اینده پیراهن منچستریونایتد را برتن خواهد کرد.

طبق گزارش منتشره در روزنامه اسپورت کاتالونیا، این بازیکن جوان تصمیمش را گرفته و بعد از توافق برسر جزئیات موجود، تا چند روز دیگر به اولدتفارود نقل مکان خواهد کرد.

گویا تیاگو عزم خود را جزم کرده تا فوتبالش را در لیگ برتر و درمنچستریونایتد دنبال کند و قراردادی ۵ ساله را با این تیم به امضا خواهد رساند. البته قبل از امضای این قرارداد، باید توافقات نهایی برسرجزئیات میان تیاگو و سران یونایتد حاصل شود و البته سران دو باشگاه بارسلونا و منچستریونایتد هم باید برسر رقم انتقالی این بازیکن برزیلی الاصل به باشگاه انگلیسی توافق کنند.

این انتقال درحالی در آستانه انجام است که تیاگو در روز ۲۶ ژوئن سال ۲۰۱۱ قراردادش با بارسا را تا سال ۲۰۱۵ تمدید کرد وبا وجودی که مبلغ ذکر شده در بند جدایی زودهنگام او ۹۰ میلیون یورو درج شده بود، اما دراین قرارداد یادآوری شده که این بند تنها درصورتی فعال می شود که او در ۶۰% از بازیهای فصل گذشته تیمش به میدان رفته باشد و درغیر این صورت می تواند با ۱۸ میلیون یورو از این تیم جدا شود.

اما حالا باید منتظر ماند تاسران دو باشگاه باهم دیدار کنند و در صورتی که توافق نهایی میان آنها به دست نیاید، ممکن است تیاگو دربارسا نماند و به دنبال تیم دیگری برای خودش باشد وحتی ممکن است به بایرن گواردیولا برود.

درحال حاضر خود او تمایل زیادی دارد تا به لیگ برتر برود و با دیوید مویس، سرمربی یونایتد هم صحبت کرده.